Aslan Kafası , Tabanca , Kaplumbağa , Papas , Ayak İzi İşaretleri Yardım

ibrahimpancar

Yeni Üye
s.a tek tek resimleri atıp rahatsız etmek istemedim tek gönderide hepsini sorayım dedim yorumlarsanız sevinirim. 1adet aslan kafası horosandan yapılmış 1tane kaplumbağa 1tane çok derin kare oyma 1tane 3 tane yan yana çizgili taş tahminimce 3 mezar var diyo yön veriyor 1tane taşın üstüne yazılı ermeni yazısı önünde yığma var ev boyunda 1tane taşın üstünde harita c ve e işareti var 1tane insan yüzüne benzeyen kaya var Arkasında da 1 tane kabartma heykel resmi var 1adet tuğla mezar Birde mermer kaya su akan yer var yorumlarınızı bekliyorum. Kare oymaların birinde 3 oda diğer derin olanda 8 oda tespit etti çubuklar
Çeşmenin üstünde tabanca çarpı ve ayak işareti var
birde öküz kafası var bu attığım ufak 1 km uzakta daha büyüğü var.

2.jpg
3.jpg

18.jpg

12.jpg

DAHA FAZLA RESİM İÇİN İNCELEYİN : RESİMLER

Tantulus

Aktif Üye
3 resim çizginin alttarafi oda girişi olabilirmi incele

sandalci14

Operatör
son resimdeki boga basi istilanetinde guneyde suya yakin tumulus tarzi yigma varmi

ahmetusta

Yeni Üye
s.a tek tek resimleri atıp rahatsız etmek istemedim tek gönderide hepsini sorayım dedim yorumlarsanız sevinirim. 1adet aslan kafası horosandan yapılmış 1tane kaplumbağa 1tane çok derin kare oyma 1tane 3 tane yan yana çizgili taş tahminimce 3 mezar var diyo yön veriyor 1tane taşın üstüne yazılı ermeni yazısı önünde yığma var ev boyunda 1tane taşın üstünde harita c ve e işareti var 1tane insan yüzüne benzeyen kaya var Arkasında da 1 tane kabartma heykel resmi var 1adet tuğla mezar Birde mermer kaya su akan yer var yorumlarınızı bekliyorum. Kare oymaların birinde 3 oda diğer derin olanda 8 oda tespit etti çubuklar

Ekli dosyayı görüntüle 294755Ekli dosyayı görüntüle 294756

Ekli dosyayı görüntüle 294758
Ekli dosyayı görüntüle 294759

Bu yerler hangi şehirde ustam,dönem soygunu yememişse gerçekten iyi bir yer

ibrahimpancar

Yeni Üye
İzmir bergamada dönem soygunu yemişe benzemiyor altta bıraktığım linkte 50 kusur resim ve video var oraya girerek girip izleyin bakın ekran res alarak cevaplıyabilirsiniz hepsi buraya yüklenmiyor 4 resim yükleniyor en fazla çok güzel yerler var diğer resimlerede bakabilirsiniz.

ibrahimpancar

Yeni Üye

Ekli dosyayı görüntüle 294755Ekli dosyayı görüntüle 294756

Ekli dosyayı görüntüle 294758
Ekli dosyayı görüntüle 294759

bartini

la havle vela kuvvete illa billahil aliyl azim
Moderatör
İzmir bergamada dönem soygunu yemişe benzemiyor altta bıraktığım linkte 50 kusur resim ve video var oraya girerek girip izleyin bakın ekran res alarak cevaplıyabilirsiniz hepsi buraya yüklenmiyor 4 resim yükleniyor en fazla çok güzel yerler var diğer resimlerede bakabilirsiniz.
selam bende şakrandayım,geçenlerde bergamadan bir dostum için bazı yerlerde incelemelerde bulunmuştum rastgelsin

OZY.YA

Moderatör
Moderatör
çarpı işareti var boyutları ne kadar ve tek değil yanında başka şeyler de var fotoya almamışsınız aslan ve kaplumbağa göremedim maalesef tabancaya gelince işin uzmanı gördüğünde yorum yapar zaten patlamamış gibi duruyor.kayaların altında boşluk var gibi baktınız mı bilmiyorum dikkatli olun lütfen üzerinize de yıkılabilir.sunak var ona gelince uzaklaşmadan etrafında boşluk testi yapın istediğini alırsınız zaten ama 8 oda kim demişse size pek ihtimal vermiyorum.yuvarlak içinde ki deliğe gelince yeni gibi kasa niyetine bakılmış sanırım daha yorum gelir de herşey birbirine karışacaktır keşke her bölge için ayrı mesajlar yazarak resimlerle paylaşım yapabilseydiniz