arkadaslar sizcenedir

nedim

Member
ama ben pek anladigim birsey yok sadece internetten elimde arastirma yapacak malzeme yok oyuzden hic sonuc alamiyorum

fatih7979

Süper Moderatör
Süper Moderatör
konularına baktım şimdi 1 tane dogru durust resmın yok kardeşim net cevap ıstııyorsan aynı alanı 4 yandan panorama şeklınde resımleki cevap alasın içinden çamur cıkardıgın yer muhtemelen kullanım amaçlı yapılmış ama net resımlerını gormem lazım dıger fotolarda bişey yok etraflıca çek resımleri bakalım

fatih7979

Süper Moderatör
Süper Moderatör
1 vıdeoda sadece oymaları cekmıssın yakında kaya mezara gırış vardır resım lazım 2 vıdeoda ki yer su kanalı senın için bısey cıkmaz ama bu kanala suyun geldıgı yerin yer altında tunel gıbı bır yerden gelıyorsa iş çıkar oraya bakmak lazım 3. vıdeonun oldugu yer güzel muhtemel zemınaltı oda mezar var vıdeonun sonunda görülen taşta işçilik var yakın çekımı lazım kaya mezarda olabılır içinde üstünüde gormek lazım

nedim

Member
cektigim vidyoda balikda vardi birmetreden fazla hic yorum yok

mayhem

Co Admin
Co Admin
Nedim arkadaslar gördükce yorum yapıcaktır konu harici baska konularda açmışsın usta toparlamış sen müsait vakit bu işaretleri vidiodan resim olarak al ekle bu konuya nerde diye sorana 1 vidio de 3 vidio de .

nedim

Member
arkadaslar neden menderes bey hic yorum yapmiyor acaba onunda yorumlamasini isterdim lutfen hic yazmiyor nedense

nedim

Member
ayrica basligi kayakasasi olan kayaya lutfen yorum yaparmisinizetrafinda say vardediniz baska pek yorum yapmadiniz

mayhem

Co Admin
Co Admin
Hangi vidio .

nedim

Member
birazdan gonderecegim konu 10 kasa