Arkadaşlar acil yorum saygılar

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kesin anlamı şudur diyemeycem ama sunak olabilir. Etraftaki kayalarda da bir yaşanmışlık göze çarpıyor. Çevre de göze çarpan başka kayalıklar varsa onların da fotoğraflarını paylaşırsanız bir bütün olarak akıl yürütmeyi deneyelim.

R00T

Profesyonel
Co Admin
Net göremiyorum.
Anladıgım kadarı ile. Gerçek hedefe yönlendiren sunu gibi.kuru dere veya su akarına çok yakın olabilir.Bir üst zirveye değil .Kendi kod seviyeyesine yakına atar.%0 metre kadar açılmak gerekebilir.Bu araştırma için .Bu ile hedef arası aynı patika veya kuru dere patikası üzerinde olabilir.Burdan ayrılıp işaret ve zemin etüdü.Fotoğraf çoğaltın.Böyle görünümlere kasa diye takılmayın değildir. Düşüneceklerin hepsi için yazdım.

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Yuvarlak halkanın altında dikdörtgene benzeyen bir mihrap var sanki. Belki de bana öyle gelmiş olabilir ama kontrol etmenizi tavsiye ederim. Kaya geriye yatmış gibi. Eğer öyle ise kaya çevresinde boşluk bakın. Genelde mihrabın altında olur ama sağında ve ya solunda olduğu görülmüştür. Detaylı resimleme şansın varsa resimleyip bu konuya yükleyin boş bir yere benzemiyor. Umarım açılmamıştır. Hayırlı forumlar.

bestek

Yeni Üye
konuyu açan arkadaşa sorumdur
tek resim berbat çözünürlük ile nasıl bir çözüm bekliyorsun yada yapılan yorumun ne kadar sağlıklı olmasını bekliyorsun?
bazen tek bir çizgi herşeyi değiştirir