Ali bey değirmeni denilen yer ve sarı göl

paytoncu

Aktif Üye
bartın veya samsun tarafları olabilir yazdıkların tabiki on numara işler gezip görmesi bile mükemmel de şimdi istediğin nedir onu anlayamaım kardeşim rast gelsin inş..
elinde net bilgisi olan öyle uyduruk değil hakiki bilgisi olan nokta atışı bilenler bana bçlgede bir yer tarifi versinler eğer gerçekten varsa dediği ozaman birlikte işi resmiyete döerek hallederiz. diye düşünüyorum saygılar..

paytoncu

Aktif Üye
Ustam saygılar ama sanırım bu değiğiniz konuların volçan alibey ile çokda alakalı değil ama bulduğunuz işaretleri ihmak etmeyin volcanın olmasa bile dediğiniz isaretleri iyice araştirın uğraşın
Aleyküm selam kardeşim teşekkür ederim . Ben sadece şu kadarını diyeyim herkes herşeyi bildiğini var saysın. Piyasada ne kadar belge var internetlere düşen hemen hemen hepsini teker teker okudum. Ve hepside asıl aynı bölgeden yani 7 bölgeden bahsediyor ha diğer yerlerde üç beş tane saçma sapan işaret yapılmış olabilir lakin anlatılan bütün işaretler hepsi 7 . 8. 9 bölgede buda zaten bir birine belirli mesafede . Başka alanlarda mesela bütün işaretler var ve bulduk buldum diyen birini gördünüzmü.. asla göremezsiniz ve imkansız . Neyseki bilinmeyen ve tahmin edilmeyen bir yer olduğu için işaretlerin hiç birini kimse göremez artık bu güne kadar zaten kimse görmemiş vesaire. Neyse sizleri yormak istemiyorum. Herkese saygılarımla..

Bulan usta 2

Member
elinde net bilgisi olan öyle uyduruk değil hakiki bilgisi olan nokta atışı bilenler bana bçlgede bir yer tarifi versinler eğer gerçekten varsa dediği ozaman birlikte işi resmiyete döerek hallederiz. diye düşünüyorum saygılar..
Ustam gercekten siz neyi gördünuz
Ha bu arada birde küçük tiyo vereyim . Şu çukur canbaz da bulunan ziyaret denilen etrafı ağaçlarla çevrili ziyaret hala duruyor ve yanında büyükçe kaya var üzerinde ceylan ayak izleri domuz izleri ve yakınında ise kaynak. Hala duruyor eğer gerçek belge sahibi iseniz ne demek istediğimi anlarsınız. Zaten ben olup biteni net yazıyorum asla kendimden birşey katmıyorum. Yada belgeden yazmıyorum ki zaten belge ve yazıyla ilgili birşey bulunmuyor bende. Vesaire. Bu güne kadar tavuk civciv bulupta eşkiya işlerine ulaşan varmı? Asla yok olmazda hiç kimse burayı hayel dahi edemez. Burası Karadeniz'in kıyısı. Vesselam..
Ustam ozelden yazarmısiniz ben burayı daha çozemedim sizinle birsey paylasacam

paytoncu

Aktif Üye

kardeş sana neresi lazım belgelerde yazan yerlerden hangisini istiyorsun ve biliyorsun??? elinde olan ne var senin anlatırsan bende size ne gerekiyorsa ona göre bakarız..

paytoncu

Aktif Üye
Ustam şimdi sizin gördüğünüz şeylerden önce bölge neresi
Sence ben veya bir başkadı pat diye yer hakkında kimseye bilgi verirmi ama gerçek alandan bahsediyoruz. Asla vermez ben yıllarımı sırf bu iş için ayırmış çalışmış didinmiş biri olarak sadece şu kadarını diyeyim bazı belgelerde volçan şunu der bunlar bir plan üzerine yapılmıştır. Ve bu sırların bazıları payidar kalacak gibi şeyler anlatılmıştır bende şu kadarını diyeyim volçan ve eşkiyalar sonuçta insan bende inasınım insanın yaptığını insan çözel ama emek lazım zaman lazım imkan lazım. O sırrı çözecek kimse yoktur bu iş birazda ilim istiyor . Bende çözdüm sanırım övünmek adına demiyorum bencillik adınada demiyorum volçanın gerçekten bahsettiği o Osmanlı torunu benim . Korkulu rüyası da benim lakin ben kendimi övmek adına konuşmuyorum sadece kafayı yorarak emek vererek bu işlerin üstesinden geldiğimi söylemem yeterli olur sanırım.. vesselam.

Bulan usta 2

Member
kardeş anlamadın heralde yeri babama demem eğer anlattıklarınla gördüklerim örtüşürse seninle irtibata girmek kolay . sen evvela anlat kardeşim
Canım kardeşim ben sana yeri söyoe demiyorum ki bölgeyi sordum karadeniz mi akdenizmi egemi diye sordum neyse ustam siz bildiğiniz gibi çalışın kazın edin kendi bildikleriniz size yeterlidir

paytoncu

Aktif Üye

Şunuda ifade edelim benim gözüm yükseklerde değil büyük depo ve krallık depolarında sıkıntım yok noktasına girişlerine kadar biliyorum. Lakin bana çevresinde ufak tefek bıraktıkları noktalar lazım gerisi fasarya.

paytoncu

Aktif Üye
Canım kardeşim ben sana yeri söyoe demiyorum ki bölgeyi sordum karadeniz mi akdenizmi egemi diye sordum neyse ustam siz bildiğiniz gibi çalışın kazın edin kendi bildikleriniz size yeterlidir
İstersen yazılarımı tekrar oku ben ellibin kez belki dedimki Karadeniz'in kıyısı diye . Kıyı şeridi lakin çözemez kimse üzerine bassa dahi boş geçer . Vesselam.

Bulan usta 2

Member
İstersen yazılarımı tekrar oku ben ellibin kez belki dedimki Karadeniz'in kıyısı diye . Kıyı şeridi lakin çözemez kimse üzerine bassa dahi boş geçer . Vesselam.
Ustacım anladım bakın gerçekten bu kesin bilgi volçan karadenizde bu işi yapmadı güneydoğuda yaptı yani tüm malı güneydoğuda bir yerde saklı ha yok illa benim yerimdir diyorsanız sizin içinizi rahatlatacak birşey söylüyeyim imkanızız varsa birtane frekanslı alan tarama alın kulanmayı iyice öğrenin kulanmayı öğrenirseniz orda altın varmı yokmu kesin bilgi verir kesin benin elimde scaning var ama sesli olanlar var onlar daha iyi bence ama scannin te kaçirmasiniz varsa kesin var der ha satıcı falan değilim size sadece yardimci olmaya caliştım yoksa başka birseylerde alin kulanin iciniI rahatlatin