Alan tarama

sğlm

Aktif Üye
Alan taramaya inanan var mı , gerçekten birşey buluyor mu , bilgilenmek istiyorum , kullanan arkadaşlar varsa yazabilir mi marka model

_YANKI_

Yeni Üye
Kullanmayı bilmediğin öğrenmediğin hiçbir cihaz işe yaramaz devrem

sanal defineci

Bilgili Üye
alan taramanın işe yarayıp yaramadığı konusunda çubuk tüccarları dışında olumlu ve ya olumsuz bi şey duymadım bu güne kadar....yani ben böyle bi şey bulsam kalkıp satmazdım herhalde.işe yarayan çubuklar varsa da onu satacak kadar bilincini yitirmiş bi adam olduğunu sanmam.yada satınalıp işe yaradığını farkettiği çubuğu öven bi arkadaşda raslamadım bu güne kadar...

sanal defineci

Bilgili Üye
alan taramalar çubuk kategorisinde görülmesede aslında dijital çubuk olarak adlandırmak daha doğru olacak...teknoloji geliştikçe her gün yeni modeller üretiliyor.ancak kullanıcılar performansı konusunda ser verip sır vermediklerinden ne işe yaradıkları tamamen muama bi durum...

sanal defineci

Bilgili Üye
bu konuda arazi tecrübesi olan varsa hodri meydan diyorum...heppimizin merakını çeken bi konu bu....

sğlm

Aktif Üye
bu konuda arazi tecrübesi olan varsa hodri meydan diyorum...heppimizin merakını çeken bi konu bu....
Aynen öyle katılıyorum . Çubuklar kinetik enerji ile çalışıyor diyorlar, kimisi diyor herkeste çalışmaz , sen altın bulmaya odaklanirsan çubuk ona göre hareket eder , olumsuz düşünürsen birşey bulamazsın gibi bi sürü şey söyleniyor .

sğlm

Aktif Üye
Bi yerde biri yazmıştı mantıklı geldi bana . Normal çubuklar iyi kullanabilirsin boşluk bulabilirsin ., Dijital çubuk da su ve maden çekiyor diyor . Çubuklar başka birşey çekmez dedi

Karabulut

Operatör
İşe yarasada dijital olanları kullanması zor Bir de rulmanlıysa uğraş dur

karakartal88

Aktif Üye
MERHABA KARDES BİZ BİLDİGİMİZİN ALİMİ BİLMEDİGİMİZİN CAHİLİYİK ...SAKİN YOK ÇUBUK ŞOYLE YOK BÖYLE DEMEK LE OLMAZ . BU BİR İLİMDİR RADYESTEZİ DE NE DERSEN DE KULLANABİLENE. EVET BEN ÇUBUKCUYUM 1.80 METREDE BİR MEZAR TESPİT ETTİM VE KALİTELİ BİR CİHAZLA BAKİLDİ İŞ OKEYLENDİ. İLMİN SONU YOK ARAŞTİR DENEME YANİLMA İLE SONUCA ULASİRSİN SAKİN ÇUBUKLA OLMAZ DEYİP AHKAM KESME.KOLAY GELSİN HERKESE

Abidin yılmaz

Yeni Üye
Bugun fındık çubuğu ile alan taradım. Daha önce bakır çubuk ile tesbidi yapılan yerlerde aynı noktaları işaretledi. Acemi şansımı bilemedim.

sğlm

Aktif Üye
MERHABA KARDES BİZ BİLDİGİMİZİN ALİMİ BİLMEDİGİMİZİN CAHİLİYİK ...SAKİN YOK ÇUBUK ŞOYLE YOK BÖYLE DEMEK LE OLMAZ . BU BİR İLİMDİR RADYESTEZİ DE NE DERSEN DE KULLANABİLENE. EVET BEN ÇUBUKCUYUM 1.80 METREDE BİR MEZAR TESPİT ETTİM VE KALİTELİ BİR CİHAZLA BAKİLDİ İŞ OKEYLENDİ. İLMİN SONU YOK ARAŞTİR DENEME YANİLMA İLE SONUCA ULASİRSİN SAKİN ÇUBUKLA OLMAZ DEYİP AHKAM KESME.KOLAY GELSİN HERKESE
Bizim bölgede çok maden içeren taşlar var , çubuk onlara da gider mi