Adminlerim kaç senedir üyeyim artık yeni üye modundan çıkma zamanım gelmedimi 😅

emre1343

Yeni Üye
en eski üye benim herhalde :) benim zamanda yönetim çok farklıydı menderes vardı en yetkili genelde hep takip ederim bilgi için ama hala yeni üye üyelik zaman dikkat almamak gerekli :)

deli firat

DOĞACI
en eski üye benim herhalde :) benim zamanda yönetim çok farklıydı menderes vardı en yetkili genelde hep takip ederim bilgi için ama hala yeni üye üyelik zaman dikkat almamak gerekli :)
Merak etme şimdide o sadece iki nikle takılıyor ha menderes ha koraykor

sandalci14

Operatör
aman dikat edin yediginize yabaniside var.en son nenemgilin yaylada acikulak sandigim bir otu yedimde aksama kadar agzima yogurt doldurdularda gecmedi yanmasi kucukken. tum acibiberler biraraya gelse olmaz boyle aci agzim dilim kabardi..

balkaya34

Bilgili Üye
aman dikat edin yediginize yabaniside var.en son nenemgilin yaylada acikulak sandigim bir otu yedimde aksama kadar agzima yogurt doldurdularda gecmedi yanmasi kucukken. tum acibiberler biraraya gelse olmaz boyle aci agzim dilim kabardi..

Selam .. Hangi yaylada oldu bu olay .
Kızık yaylasımı .Degirmen özü yaylasımı .
1986 ekim 29 tarihli bir hikayem var.
Orda bişey aradım Sanıyorum bizi Arkadaşımın hatalı bilgisinden dolayı yanlış yere götürdüler.Yani hata bizim.
1986 ekim 29 Cumhuriyet bayramı biz orda gece inmiş misafirleriz kahvede biraz vakit gecsin dinlenelim diye oturduk. Dışarda cok yagmur var. Asgerler ve polis " Haydi herkes bayram yerine " Kahveci kahveyi kapat icerde kimse kalmasın diye uyardı.
O yagmurda Boluda dolaşdıkda dolaştık. Hiç unutmam..
Aradığım yer Degirmen özü denilen sulu bir dereidi

sandalci14

Operatör
as ustam.degirmenözü il merkezine yakin aladaglardadir.kizik yaylasina daha yakin.dörtdivan yalacık yaylası benimki