Acil yardım içinde ne olabilir

SLayer

Bilgili Üye
Mezarın altında bir mezar daha olma olasılığını düşünerek bir yoklama yaptınız mi ?
Yada 2 metre yakınında?
Kırılınca gizemi bozulabilir . Ve değerini yitirebilir . Kilise topu diye bir şeyde duydum . Ama ne icin kullanılıyo orası muamma
Kilise topunu bilmiyorum ama roma mezarı ve bulunduğu bölge güneydoğu bölgesi şahsen çevresindeki mezarlar hep tek katlı üstat

Eweress

Aktif Üye
Ilk başta metal dedektörü ile incele
Sonuç alamazsan imkanın varsa rontgenini cektir

hepastios

Editör
Yüz bin olması için icinde 2 karat elmas olmasi gerek ustam .
Ama 30 bin e satanı biliyorum.
Hocam içinde ne olduğunu bilmiyorum ama bildigim tek şey yanımda yüz bin verildigidir artık içindekini bilmem yalnız benim gördügümde vk yazıyordu

Smokin

Moderatör
Moderatör
Toplarin bi video çekip atabilir mısınız. Inceleme olanağımız olur . Sagini solunu altını üstünü görelim

SLayer

Bilgili Üye
Hocam içinde ne olduğunu bilmiyorum ama bildigim tek şey yanımda yüz bin verildigidir artık içindekini bilmem yalnız benim gördügümde vk yazıyordu
Çok sağol kardeşim buna benzer demi senin dediğin tıpa tıp aynısı ise iyimis peki bunlar niye böyle değerli onu anlamış değilim

Smokin

Moderatör
Moderatör
Fiyatını belirten hususlardan biri de renkleri ve üzerinde ki işaretler şekiller