Açık mağara ve Çevresindekiler!

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Bu domuzu birde ıslayın kururken çekin.
Tam olarak netleşir.
Bu zamana kadar gördüklerimiz hep zirvelerde kayalık yerlerdeydi.
Hayırlısı bakalım.

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Bu domuzu birde ıslayın kururken çekin.
Tam olarak netleşir.
Bu zamana kadar gördüklerimiz hep zirvelerde kayalık yerlerdeydi.
Hayırlısı bakalım.
@BulursamKader25 üstadım ıslatıp da çekerim ama biraz zaman alır; ama her şey orta da, burası da kayalık bir yer sel zamanla toprak getirerek çoğu yeri kapatmış, altı yani doğusu dere, batısı rampa bir topraklı alan, ustam böyle olmuyor o kadar güzel yerlerimiz var, bir çubuk kullanmayı bile bilmiyoruz, çubuk kullanmayı öğret bize de daha neler görecez bakalım, bende daha güzelleri de var !!!!! Bir de öküz başı var daha sonra onu da paylaşırım inşallah, gelirsen de misafir ederim üstadım benim

Son düzenleme:

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Apollon01 selalenin aktigi yeri net gorebilecegimiz resim yokmu. Ayrica birde magaranin onu ile ilgilen magaranin iciyle sjuan icin isin yok.

Apollon01

Moderatör
Moderatör
@Apollon01 selalenin aktigi yeri net gorebilecegimiz resim yokmu. Ayrica birde magaranin onu ile ilgilen magaranin iciyle sjuan icin isin yok.
Şelalenin aktığı yerde sazların bittiğini görüyorsunuz galiba, ama önce orda su aktığı yerde küçük bir gölet vardı, çocukluğum burda geçti, kurak geçen yıllarda ve selin getirdiği taş toprak orayı doldurmuş ama sıkıntı olmaz inşallah, ayrıca şelale duvarındaki çıkıntı nedir acaba? giriş yada kasa olma ihtimaliv varmı bur da?
@Mirkut üstadım bu konuya çok ilgi gösterdiniz, size şahsınızda çok teşekkür ederim, bu iyiliğinizi unutmayacağım inşallah, ama burda daha fazlası var diyorum gördüklerimizden, daha başka ne yakalarsam paylaşırım abi... hakkımızda hayırlısı olsun inşallah,,,,

Son düzenleme:

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Şelalenin aktığı yerde sazların bittiğini görüyorsunuz galiba, ama önce orda su aktığı yerde küçük bir gölet vardı, çocukluğum burda geçti, kurak geçen yıllarda ve selin getirdiği taş toprak orayı doldurmuş ama sıkıntı olmaz inşallah, ayrıca şelale duvarındaki çıkıntı nedir acaba? giriş yada kasa olma ihtimaliv varmı bur da?
@Mirkut üstadım bu konuya çok ilgi gösterdiniz, size şahsınızda çok teşekkür ederim, bu iyiliğinizi unutmayacağım inşallah, ama burda daha fazlası var diyorum gördüklerimizden, daha başka ne yakalarsam paylaşırım abi... hakkımızda hayırlısı olsun inşallah,,,,
Yukaridan selaleden akan su ikiye ayrilarakmi akiyor kardesim. Birde selalenin civarindada acik magara varmi. Ayak izinin oldugu yerdede yamaca dogru kuyu bakmayida ihmal etme ve derenin kuru dereyle birlesen yerinide arastir kardesim. Selametle kal umarim muvaffak olursun

Apollon01

Moderatör
Moderatör
@Mirkut ustam not aldım dediklerini tek tek uygularım araştırırım inşallah, abiciğim şelale bir noktada resim de de görüyorsunuz dağılıyor ve yayılarak genişliyor o da yapılmış öyle bence, şelalenin önü yani dere nin sol tarafı uzuuu nnn mağara zaten eyvallah teşekkürler ediyorum; ayrıca kazama, SelçuK, MendereS Smokin ustalarım; sizden de yorum alabilirmiyim....

Son düzenleme:

Smokin

Moderatör
Moderatör
Evvela hayırlı olur inşallah. Açık olmak gerekirse ben pek ciddi bi emare göremedim. Sonradan çizdiğiniz domuz işareti net olmasa da andırıyor. Islatıp çekmek gerekir .
Ama mekan güzel araştırmaya devam edilmeli. Özellikle şelalenin etrafını iyice inceleyip resimleyin
Selametle

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@Mirkut ustam not aldım dediklerini tek tek uygularım araştırırım inşallah, abiciğim şelale bir noktada resim de de görüyorsunuz dağılıyor ve yayılarak genişliyor o da yapılmış öyle bence, şelalenin önü yani dere nin sol tarafı uzuuu nnn mağara zaten eyvallah teşekkürler ediyorum; ayrıca kazama, SelçuK, MendereS Smokin ustalarım; sizden de yorum alabilirmiyim....
Ben tesekkur ederim kardesim. Magaranin onune yogunlas azda olsa micir yada cokme yada tumsek hissedersen orada calisma yapilabilir kardesim. Selalenin aktigi yeri ve en fazla 10 ustunun aktigi yerin resminide cekebilirseniz iyi olur. Hayirli geceler selametle kal

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Evvela hayırlı olur inşallah. Açık olmak gerekirse ben pek ciddi bi emare göremedim. Sonradan çizdiğiniz domuz işareti net olmasa da andırıyor. Islatıp çekmek gerekir .
Ama mekan güzel araştırmaya devam edilmeli. Özellikle şelalenin etrafını iyice inceleyip resimleyin Selametle[/QUOT
E]
Smokin ustam saygı duyarım eyvallah, hayırlısı olsun kabartma domuz oğlu domuz var orda, hatta çok daha fazlası da var akşam güneş batarken gittim alaca karanlık çektim bu fotoları benim köyümde burası 300-400 metre mesafe de ilgine teşekkürler abicim

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Nihat k ustam eyvallah, çok haklısınız detaylı incelerim inşallah, hayırlısı olsun bakalım, cidden güzel bir yer ama

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Bu neee iyi bir temizleyip kontrol et Ekli dosyayı görüntüle 188048

Burası eşkıya işi dostum ve o Hınzır değil dostum gorduklerim seni aşar ben sana kontrol etmen gereken yerleri isaretliycem resimleri daha da fazlalastir eksiğin var

burayı da kontrol et ve ok işareti tarfini fotola daha çok şey var orda
Ekli dosyayı görüntüle 188049
Nihat k ustam birde buna bak aslında çok bariz bir işaret gibi kabartma, müjde mi? kasa mı? harita mı? BulursamKader25 , Mirkut, tatar26, dadaş25 Turko, uçmuş, kazama ustalarım bir de bur dan bakın bakalım, teşekkürler