5 sene yasak koydum kendime gitneden bi kıyak daha yapayım size

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Bu adam kim ? Nerde yaşıyor usta ? Günde yada ayda kaç kez gorusuyorsunuz kendisiyle ? Tanıyorum dediğiniz için soruyorum yanlış anlamayın. Belki sayenizde yeni bilgiler ediniriz.. Ayrıca Hasan Mezarcı ile bir yakinliginiz varmı ? Şimdiden teşekkürler..
Birton şey yazmışsın hiçbirsey yazmamissin :D lafı eveleyip geveleme o katlettiğin yarım yamalak Türkçe ile şu sorulara cevap ver.....

İndiana jones

Editör
Anlayana sivrisinek fızıltısı anlamayana davul zurna az gelir benim vaazım böyle

kokı24

Yeni Üye
Sen neyin kafasını yaşıyorsun anlamış değilim yok peygamber altın verecekmiş yok söylemiş böyleymiş.Ruhlarla konuşabilme özelliği olan birisi olsan veya tanıdığın olsa İmamı Rabbaniye dil uzatmazsin sen iki kelimeyi bir araya getiremiyorsun taharet almayı bilmezsin gelmişsin neler yazıyorsun bu dünya senin cennetin anlaşılan da ahirette vay haline ?

İndiana jones

Editör
Konsey yemek bitsin iyi yiyin aç karni gelin sonra yazıklar olsun demesin bize çaylar tavşan kanı olsun abe baite abe delikanli adamim yalan yok

İndiana jones

Editör
Sözü bozmayın hacı hoca tayfasi gelmesin sade defineciler tabi is romanlara kalmassa kafkaslı yeter bize

fbkolik1907

Aktif Üye
Hadi sıctın yüzüne sıvama bari susta senin yüzüne başkasının beyni bulanip küfre kapilmasin. Bu tür konularda Bildiğini kendine sakla blader. En kısa süre değil bak iyi oku an `da abdest al kuran al oku yoksa o güzel beynine yazık.

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Delidir deli bakmayın bu haline veli olmak istiyorda yolu yanlış

Hakiki derviş ayağına batan bir dikenin bile niçin battığını bilir; bilmelidir de.
Allah ehli olan veliler, insanların bunca yükünü bir gönül kazanmak için çekerler.
Hiç bir gönül yoktur ki, yüce Allah'ın onun üzerinde nazarı olmamış olsun.
Gönül sahibinin, gönlüne yüce Allah'ın nazar ettiğini bilip bilmemesi farketmez.
Yüce Allah'ın tecellisine mazhar olan bir gönlü ele geçiren kimse ondan feyz alır.
Onun nazarının ne zaman hangi gönül üzerinde olduğu bilinmez.
Onun içindir ki, her gönlü kazanmak için gayret et

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...