Yapıştırma AYI KAFASI

KASKASKASA0

Yeni Üye
Tek resşm çektim akşam olmak üzere olduğu için alandan ayrılmak zorunda kaldım net olarak ayı kafası var sağa uzanmış burun gibş görünen kısmın altında 2 adet murç atılmış burun delikleri sizce malı altında olma şansı ne ?? Gömü varmıdır alanda tepede bir yer

Ekli dosyalar

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Gerçekten dediğiniz gibi bir kafaysa ben olsam iki yere bakardım.
1-) Gözleri var ve biri açık diğeri kapalıysa her iki gözun baktığı yeri araştirirdim. Özellikle açık gözun tarafına yonelirdim.
2-) Kafanın bakış istikametine bilhassa bakar incelerdim. Taşın altından ziyade o yönde ilerleyin

KASKASKASA0

Yeni Üye
1-) Gözleri var ve biri açık diğeri kapalıysa her iki gözun baktığı yeri araştirirdim. Özellikle açık gözun tarafına yonelirdim.
2-) Kafanın bakış istikametine bilhassa bakar incelerdim. Taşın altından ziyade o yönde ilerleyin
Tek kare resim çekebildim ormanın ortasında biryer okduğu için ormandan kararmadan çukmam gerekiyordu çok ama çok geç farkettik bunu benzetme olup olmadığını teyit etmek için ayı kafasına sivri kısmın altına bakınca 2 adet burun deliği gibi 2 3 cm derinliğinde murç atmışlar buna bizi yönlendiren şey 2 adet şey oldu

KASKASKASA0

Yeni Üye
3 kayA birbirine bakıyor ilk resimde bir figür yapılmış 2 adet murç yapılmış sağ ve sollu

Ekli dosyalar