Whites Spectrum XLT e series

Onurcan

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar elimde Whites Spectrum XLT e series dedeltör var bakır sikke buldum günüş sikke buldum bronz sikke buldum bol bol da demir çivi buldum yokmudur bunun bi taktiği demiri çiviyi güzelce anlatcak ayırt nasıl eder nasıl altın bulurum nasıl ayar yaparım hangi programda ararım bilgi vericek bi eş dost

Hostia

Moderatör
Moderatör
Altına denk gelseydin bulurdun. demekki denk gelmemiş. demiri tamamen eleyecek ayarlar var bunda yerini bulamıyorsun. o yüzden diyorum cihaz menüleri mutlaka türkçe olmalı. şimdi sana nasıl anlatayım. arama modları vardır, seninkinde 4 tane var sanırım. belki daha fazla. tam bilmiyom. sahil aramasını geç, PROSPECTING vardır onuda geç, JEWELRY BEACH onuda geç. coin olması lazım. COIN JEWELRY buda iyidir. 2 coinlerden biriyle arama yap. birde cihazı açtığın zaman eskiden yüklenmiş ayar varmı ona bak varsa sil.

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Merhaba arkadaşlar elimde Whites Spectrum XLT e series dedeltör var bakır sikke buldum günüş sikke buldum bronz sikke buldum bol bol da demir çivi buldum yokmudur bunun bi taktiği demiri çiviyi güzelce anlatcak ayırt nasıl eder nasıl altın bulurum nasıl ayar yaparım hangi programda ararım bilgi vericek bi eş dost
anladığım kadarıyla altına denk gelmemişsin,kısmet artık
bakırı gümüşü bronzu algılayan cihaz altını da algılar
PROSPECTING / Doğal altın araması modunda test edin ve kullanın bir de
bakarsınız daha iyi sonuç alırsınız

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
@_Mithra_ kaan557 yok bari sen ilgilen aklıma başka kimse gelmedi ?
saçmasapan surfer konularının el üstünde tutulduğu şu forumda dedektör yorumcuları aforoz ediliyor dostum
emin ol etiketlemesen konuya mesaj dahi yazmazdım
bu kafa yapısıyla "define dedektörleri & dedektör kullanım teknikleri" başlığını kaldırsalar daha mantıklı
forumda bi dünya dedektör kullanıcısı var onlar bile bu konulara girip yorum yapmıyorlar
neyse, kendileri bilir

Kamhi Leonard

PiSaGoR
saçmasapan surfer konularının el üstünde tutulduğu şu forumda dedektör yorumcuları aforoz ediliyor dostum
emin ol etiketlemesen konuya mesaj dahi yazmazdım
bu kafa yapısıyla "define dedektörleri & dedektör kullanım teknikleri" başlığını kaldırsalar daha mantıklı
forumda bi dünya dedektör kullanıcısı var onlar bile bu konulara girip yorum yapmıyorlar
neyse, kendileri bilir
Bak bu yazdigin mantikli
@Koray Kor
Siz sufercimiziniz ?
Hep sormak istediğim soru size bu ..
Sefer denilen olay
daha ne olduğu ve kullanımını dahi
bilmedikleri bu programa bel bağlayanlar

Bi ayık olun yada aynen böyle devam edin ..

Formda yalan dolanla binlerce yorum almış
Sefer başlığı altında ilerleyen insanların gelecekteki dolandirilma
sisteminin Zeminine biz burda yol veriyoruz ...
bunun vebali var

koray bey E yer soruma cevabınız evet se
yani sizde suferciseniz cihaz kategorilerini kaldırın
sufer kategorilerini açın

yada suferleri yasaklayin

Koray Kor

Admin
Administrator
Bak bu yazdigin mantikli
@Koray Kor
Siz sufercimiziniz ?
Hep sormak istediğim soru size bu ..
Sefer denilen olay
daha ne olduğu ve kullanımını dahi
bilmedikleri bu programa bel bağlayanlar

Bi ayık olun yada aynen böyle devam edin ..

Formda yalan dolanla binlerce yorum almış
Sefer başlığı altında ilerleyen insanların gelecekteki dolandirilma
sisteminin Zeminine biz burda yol veriyoruz ...
bunun vebali var

koray bey E yer soruma cevabınız evet se
yani sizde suferciseniz cihaz kategorilerini kaldırın
sufer kategorilerini açın

yada suferleri yasaklayin
Merhaba,

Burası define sohbet sitesidir. defineyle alakalı her konular sohbet eşliğinde paylaşıma açıktır. size hitab etmeyen konular varsa bunlara tepkime sekmesi ile beğenmediğinizi belirtebilirsiniz. biz yinede kaldırılması gereken veya eklenmesi gereken kategoriler varsa bunları değerlendiririz.

Ayrıca ben surferden anlamıyorum. bu surfer nedir önce anlar sonra üst yönetim olarak değerlendirmeye alırız. kararı veririz. öneriniz için teşekkür ederiz.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Merhaba,

Burası define sohbet sitesidir. defineyle alakalı her konular sohbet eşliğinde paylaşıma açıktır. size hitab etmeyen konular varsa bunlara tepkime sekmesi ile beğenmediğinizi belirtebilirsiniz. biz yinede kaldırılması gereken veya eklenmesi gereken kategoriler varsa bunları değerlendiririz.

Ayrıca ben surferden anlamıyorum. bu surfer nedir önce anlar sonra üst yönetim olarak değerlendirmeye alırız. kararı veririz. öneriniz için teşekkür ederiz.
Teşekkür ederim ...

Gülhan

Yeni Üye
Selamun aleyküm arkadaşlar ben dedektör almayı düşünüyorum ama kararsızım hem vlf hem pulse dedektörler iş yapar mı ne tavsiye edersiniz bounty hunter pulse. Farmet fx pulse. Gibi hangisi iyi bütçe kısıtlı

sanal defineci

Bilgili Üye
xlt nin 5 adet programı var.fakat kendiniz de program yaratabiliyorsunuz..istediğiniz metali arama ve ya istenmeyen metali görmeme özellikleri var..derin aramada minerali,curufu ve ya kristalize yapıları ayıramaz...derin aramada güvenilmez.fakat yüzey aramada başarılı.altını algılama mesafesi biraz düşük...yaklaşık 12 -15 cm ...özel ayarlarla bunu 30-40 cm çıkarmak mümkün...menü ve ayarlar ingilizcedir...biraz karışık ve de hassas ayarlar olduğu için kullanması oldukça zordur..genellikle fabrika ayarlarında kullanılır..teknolojisi biraz eskidir..hedef algılama hızı düşüktür..