Vefat (tatar26 ın babası)

Tastan

Editör
tatar26 üstadım allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inş sizlerede rabbim sabırlar versin

findicak

Yeni Üye
Allah rahmet eylesin. Rabbim ailesine sabır ihsan etsin

Smokin

Moderatör
Moderatör
tatar26 merhuma Allahtan rahmet . Kederli ailesine sabitler versin inşallah. Mekânı cennet olur inşallah.

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Allah rahmet etsin inşallah mekanı cennet olur inşallah
Kalan lara sabır versin

clever

Yeni Üye
Allah cc rahmeti ile muamele buyursun. Yakinlarina da sabr ı cemil ihsan eylesin

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
dostlar Allah sizden razı olsunnnn :( çok üzgünüm çookkkk eviminiz direğini kaybettik...

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
tatar dostumuzla tüm sohbetlerde beraberken acısında uzakta olmak bizi gerçekten üzdü. uzakta olsak kalbimiz dostumuzladır, başın sağolsun tatar kardeşim. Allah sabırlar versin.
teşekkür ederim şuan sayfaya girdim ve kızılelmanın bu konuyu açtığını gördüm eşime dostuma attım 6 sayfa baş sağlığı mesajı yazmışsınız herkese ayrı ayrı çookkk teşekkür ederim.. evin direği gidince insan bir boşlukta gibi hissediyor kendini çok üzün ve çok mutsuzum anlamsız bir çok şey artık benim için.. Allah hepimizin yar ve yardımcı olsun...Herkesin kaybettiklerine başları sağ olsun demek geldi içimden. çokk teşekkür ederim...

Feda

Bilgili Üye
tatar26 keşke daha fazlası gelse elden de yapabilsek.tekrar tekrar başın sağolsun.kalanlara sabırlar dilerim.ölüm zordur ustacım.çok zordur.rabbim sıralı ölüm versin...:S:

hope

Yeni Üye
teşekkür ederim şuan sayfaya girdim ve kızılelmanın bu konuyu açtığını gördüm eşime dostuma attım 6 sayfa baş sağlığı mesajı yazmışsınız herkese ayrı ayrı çookkk teşekkür ederim.. evin direği gidince insan bir boşlukta gibi hissediyor kendini çok üzün ve çok mutsuzum anlamsız bir çok şey artık benim için.. Allah hepimizin yar ve yardımcı olsun...Herkesin kaybettiklerine başları sağ olsun demek geldi içimden. çokk teşekkür ederim...

Ölüm güzel şey,budur perde ardından haber...
Hiç güzel olmasaydı ölürmüydü peygamber?...

Öleceğiz müjdeler olsun,müjdeler olsun !
Ölümüde öldüren Rabbe secdeler olsun!

Allah tekrar tekrar ölmüşlerimize rahmet eylesin.

Kendi evine isabet edene kadar , insan ölüm gerçeğini idrak edemiyor. 5 sene oldu en küçük kardeşimi 10 yaşında kaybedeli.

Lakin dünya da bir eksik , ahirette bir fazlayız. Ziyanı yok. Şükür ki ; Ölüm yolun sonu değil hakikatin başladığı nokta. Birgün Rabbimizin vaad ettiği yerde tekrardan cem oluruz EvvelAllah inşaAllah. Amin.

Allah rahmet eylesin. Ecmain. Amin

edirne22

Editör
Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. geri kalanlara sabır versin.