Uyuyormu ?

R00T

Profesyonel
Co Admin
Özeline gönderiyorum yerleri Sedegor ustam.

murat5164

Bilgili Üye
Ustam konu ile ilgili son durum nedir? R00T ustamin ozelden paylastigi noktalardan bi gelisme var mı, sendeki yerlerle uyuyor mu? Konuyu merakla takipdeyiz konu güncelliğini korursa iyi bi çalışma olur...

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Ustam konu ile ilgili son durum nedir? R00T ustamin ozelden paylastigi noktalardan bi gelisme var mı, sendeki yerlerle uyuyor mu? Konuyu merakla takipdeyiz konu güncelliğini korursa iyi bi çalışma olur...
şuan çalışma felan yok. Root yazmış özelden uyan yerde var uymayan yerde.

ÇALKAYA 28

Moderatör
Moderatör
halkalı kaya uludağdaki yanyana gözlük gibi olan iki mağaranın adı

oguzkagan

Bilgili Üye
halkalı kaya uludağdaki yanyana gözlük gibi olan iki mağaranın adı
Ustam bu bahsettiğin mağaraların alt kısmında belediyenin yapmış olduğu merkezi bir konum var o mekanın yapılış amacı orada bulunan eşkiya malının alınması için bir kamufledir diye kulaktan kulağa dolaşır durur.

Siva

Bilgili Üye
Eskiya bosuna dememis bu dunyaya benim malimi cikaracak osmanli torunu gelmez . Gelecek elbet insallah . Diyelimki ben simdi piyasaya eskiya belgelrinde gecen yerler isaretler uydursam okka okakakka katir deve yuku altinlar vs cok mukemmel yalanlar atsam belge hazirlasam bir yabanci adi altindan sunsam insanlarin onune sersem kac bin yil bu yalanin ustinde insanmiz gider sizce ?

Sedegor

Engellendi
Eskiya bosuna dememis bu dunyaya benim malimi cikaracak osmanli torunu gelmez . Gelecek elbet insallah . Diyelimki ben simdi piyasaya eskiya belgelrinde gecen yerler isaretler uydursam okka okakakka katir deve yuku altinlar vs cok mukemmel yalanlar atsam belge hazirlasam bir yabanci adi altindan sunsam insanlarin onune sersem kac bin yil bu yalanin ustinde insanmiz gider sizce ?
Bizimkisi yalan degil.
Eşkiya belgelerine yaklaşımımda belli bu güne kadar.
Okka okka mala gelince, eşkiya belgesine uyar yada uymaz yer yine ayrı, lakin okka okka mal çok burda bundan eminim adım kadar en az.

30061977

Engellendi
Bizimkisi yalan degil.
Eşkiya belgelerine yaklaşımımda belli bu güne kadar.
Okka okka mala gelince, eşkiya belgesine uyar yada uymaz yer yine ayrı, lakin okka okka mal çok burda bundan eminim adım kadar en az.
varsa çıkarın ustam izin mi alamiyorsunuz

murat5164

Bilgili Üye
İzinle alakasi yok zaten cikarcak ama konuyu acmasinin amaci buldugu yer eskiya belgeaindeki yer diye mi soruyor sadece,,zaten ustam argesini analizini felan yapmis cikarma asamasinda

Sedegor

Engellendi
varsa çıkarın ustam izin mi alamiyorsunuz
İzin alacak mercimi sence burası ?

Sen her konuya bakıyorum takılıyorsunda )))) niye takılıyorsun bilincindemisin bilmiyorum )))

Her acılan konu, özellikle benim konularım, bildigimi ögretmek bilmedigimi ögretmek içindir !!! Her acılan konu yerini deşecegiz kazacagız diyede bir kaide yok.

Belkide yıllar önce kazdıgım hatta muhakfak oldugum bir yerin konusudur )))) Yada hiç acamayacagım güçümün yetmeyecegi bir yer !!!!

Sen nerelere izin alınır nereye nekadarına izin verilir biliyormusun ?

Asıl izni kim verir ?

Son düzenleme:

30061977

Engellendi
İzin alacak mercimi sence burası ?

Sen her konuya bakıyorum takılıyorsunda )))) niye takılıyorsun bilincindemisin bilmiyorum )))

Her acılan konu, özellikle benim konularım, bildigimi ögretmek bilmedigimi ögretmek içindir !!! Her acılan konu yerini deşecegiz kazacagız diyede bir kaide yok.

Belkide yıllar önce kazdıgım hatta muhakfak oldugum bir yerin konusudur )))) Yada hiç acamayacagım güçümün yetmeyecegi bir yer !!!!

Sen nerelere izin alınır nereye nekadarına izin verilir biliyormusun ?

Asıl izni kim verir ?
az çok bilirim Sedegor usta.
siz açmaya karar verin.yeterki.
sizin sitedeki yorumlarinizi.takip ediyorum.
oldukça bilgili biri olduğunuz aşikar.
yani ne bilim. sizin bilginiz bende olsa.
yasal izinli olarak acamayacagim yer yok.......
sizin tabirinizle hobi olarak.
sit alanı bile olsa farketmez yasal yoldan acarım.
kim kimdir allah cc. bilir.
sayın ustam