Ustatlar hayvan fuguru var bise cikarmi yardim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deli firat

DOĞACI
Haniiiii artık ürün yerleştirme yok idi çok kırıldım ben oynamıyoooom artık

Anlayan

Yeni Üye
Ustat fotolari Ben cektim orjinal resim tek Ben aynaladim yorum yaparsan sevinirim tesekkurler

Mushap

Editör
Tokmak var ama kapı tokmağı değil .

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Fotoşop yani montaj gibi duruyor.

Anlayan

Yeni Üye
Ustadin amacim dalga gecmek falan degil siz beni yanlis anladiniz galiba ozurdilerim

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Ustadin amacim dalga gecmek falan degil siz beni yanlis anladiniz galiba ozurdilerim
@Anlayan resim üzerinde oynama olmuş kırmızı çizim sağ ve sol yer aslında kendisi . Tam ordan yansıma var resimde arkadasların belirtmeye çalıştıgı nokta bu .Bu resim size baska yerden gelmiş olabilir veyada siz bilinçli bilinçsiz bu şekilde yükleme yaptınız ama bu resim ile herhangi bir noktada yorum yapılması dogru olmaz . Önce resmin orjinali daha sonra mekanı usulunce fotolayın o şekilde konu açıp veya bu konu üzerinden devam etmenizi öneririm.
Resimdeki yer güzel yer ama işin içinde bir iş olmadıgından burdaki arkadaslar olsun ben olayım baskası olsun inanın sizi ordaki odaların içine sokarlar.Yanlış anlaşılmasın kapıyı gösterirler demek istedim :)

Anlayan

Yeni Üye
Ustadim resimi tek taraflida attim baska linkte bakabilirsin yol guzergahinda bu yer yaninda su var buyuk akiyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...