Ustalarım, Kumluca mi Kaş mi Demre mi?

sef_er

Operatör
Muhteşem bir konu, konu basligi ancak böyle acilabilir, birde kumluca tabelasinda hatıra fotoğrafı çektirip atarsaniz olabilecek hatali kazilarda sorguya cekilme ihtimaliniz o derece artar, iyi tatiller size. Come on everybody.

Son düzenleme:

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ustam otur oturduğun yerde diyorsun da,ha olur ya buralarda bir yerde ,bir arsa alırım sonra en yakın yerde rahatça çalışırım.bir de 2 ay boş boş oturmayayim diyorum
Estağfurullah ustam.otur oturduğun yerde ne demek haddimiz değil.sadece tehlike adına yazdım Turko ustamın çektiği eziyeti okudunuz.Allahım rast getirsin.

canahmed

Member
Estağfurullah ustam.otur oturduğun yerde ne demek haddimiz değil.sadece tehlike adına yazdım Turko ustamın çektiği eziyeti okudunuz.Allahım rast getirsin.
Sit down please,oturun lütfen demek ya ,ben de ona binaen demek istediniz sandım usta, eyvallah

eski

Editör
2010 senesinde orada bir işlem yaptım jandarma adrasanin göbeğinde geleni gideni görür. Çok zor yerdir orası. Bana 30 takım yastık pike çarşaf a ve battal boy ıkı tepsi baklavaya mal oldu ona göre gez dolaş :)
Hayırlı olmuş sevaba girmişsin gariban askere yaramış

Turko

Uzman
Hayırlı olmuş sevaba girmişsin gariban askere yaramış
Havacı botunu aldım ama :) uzman Tokat lı çıkınca abi ben seni görmedim sen beni dedi tamam ama arazide çok zor oluyor bot yok mu paşa sende dedim nerden geldiyse paraşüt havaci botu verdi verdiklerime değdi çok kıyak bot lardi.