ustalar MEZAR olabılırmı yardımcı olabılırmısınız

mustafa33

Member
ustalar değinmiş konuya ben bunu demek istedim kilise içi ve dışı bi araştır kilise daha önce soyulmamiş is bir kaç yerinde gömü olur.
kiliseye yakın mezarları bak daha aşağlara inme onlar fakir mezarlardır gelişmelerde bizleri haberdar eyle konuyu güncel tut.

saygılar ve sevgiler.
eyw ustam bılgılendırecem inş

mustafa33

Member
R

remuss

Misafir
Bence ugrasma uğraşanlar olmuş onu es geçmişler sen bırakınca 3ncu yeri bir baskasi açacak senin es geçtiğin yeri sonra 4ncu her gelen bak şuradan mal i almışlar diyecek :)
kiliseye yönell giriş kapısında dur girme tam karşıya bak bir foto çek bana at lütfen

mustafa33

Member
Bence ugrasma uğraşanlar olmuş onu es geçmişler sen bırakınca 3ncu yeri bir baskasi açacak senin es geçtiğin yeri sonra 4ncu her gelen bak şuradan mal i almışlar diyecek :)
kiliseye yönell giriş kapısında dur girme tam karşıya bak bir foto çek bana at lütfen
klıse buraya 100 mt uzaklıkta hocam alakası varmıkı

timur964

konularim
resimleri görmuştum böyle sonuca zor ulaşırsın boşmu dolumu aç aç dur olamaz alanda sadece görünen dizilmiş taşlar var bence cihaz veya çubukla bakmakta fayda var derim

mustafa33

Member
resimleri görmuştum böyle sonuca zor ulaşırsın boşmu dolumu aç aç dur olamaz alanda sadece görünen dizilmiş taşlar var bence cihaz veya çubukla bakmakta fayda var derim
olmayınca elden bısey gelmıyo hocam oyuzden sadece bılgılerınızden yola cıkıyorum bır umut işte gıdıyoz tamamen ınsan gucu :)

SelçuK

DogacıyıZ
Kiliseye yönel boşluk tespiti yap prinç çubuklar iyidir bu konuda