Üçgen oyma

Sharpa

Aktif Üye
Merhabalar değerli ustalarım. Resmini çektiğim üçgen oyma kuru dere yatağında. Etrafında kazı yapılmış ama boşa kürek sallanmış. Değerli yorumlarınızla inşallah doğru yeri buluruz. Saygılar.

Ekli dosyayı görüntüle 154785

DİVANE

Moderatör
Moderatör
Sharpa kardeşim resimleme şekliniz iyi değil o işlem yapılan tarafı hiç çekmemişsiniz orada iyi bir çalışma olmuş hatta büyük makina kullanılmış çevredeki kayalar yandaki yerden çıkarılmış izlenimi var üçgenin ölçülerini alın yönleride belirtin büyük ihtimal bayan mezarı ancak derin ve zor iş kolay gesin

Sharpa

Aktif Üye
Sharpa kardeşim resimleme şekliniz iyi değil o işlem yapılan tarafı hiç çekmemişsiniz orada iyi bir çalışma olmuş hatta büyük makina kullanılmış çevredeki kayalar yandaki yerden çıkarılmış izlenimi var üçgenin ölçülerini alın yönleride belirtin büyük ihtimal bayan mezarı ancak derin ve zor iş kolay gesin
Ustam oradaki kayalar oymanın dibinde yapılan kazıya ait. Kazı boş çıkmış. İş makinasıyla yapıldığı doğru. Etrafa dikkatli baktım ama kayda değer belirgin bi iz göremedim. Bölge yerli say dolu. Saygılar.

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Bölgede başka üçgenlerin de var ustam. Burada boşluk bakman gerekiyor. İyi bir tespitle iyi iş çıkarırsın.

Sevgiler.

Sharpa

Aktif Üye
Bölgede başka üçgenlerin de var ustam. Burada boşluk bakman gerekiyor. İyi bir tespitle iyi iş çıkarırsın.

Sevgiler.
Yer kuru dere yatağı üstadım. Dediğin gibi yerli saylarda çok işaret var. Üçgen çok kaliteli yapılmış. Ana üçgenin hemen altında bir üçgen daha var. Ne yazık ki Buradaki değerli ustalarımızdan doyurıcu bi yorum alamadık.

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Yer kuru dere yatağı üstadım. Dediğin gibi yerli saylarda çok işaret var. Üçgen çok kaliteli yapılmış. Ana üçgenin hemen altında bir üçgen daha var. Ne yazık ki Buradaki değerli ustalarımızdan doyurıcu bi yorum alamadık.
Etrafta boşluk bakman gerekiyor. Oymaların ölçüsü için DİVANE ustam heri dönüt vermiş sana. Daha iyi bir fotoğraflama ve daha çok veri ile gelirsen daha hızlı ve güvenilir yorumlar alırsın.

Yer hakkında bilgi, iş, oluş olmayınca kşmse yorum yapıp seni yanlış yönlendirmek istemez. Olay sende bitiyor ustam.

Sevgiler.

Son düzenleme: