Üçgen mi nedir

Zaza16

Aktif Üye
Ustalarim hayırlı akşamlar . Bu kayanın içerisine yapılmış olan üçgen bize ne anlatmaya çalışmış . Daha sonra gidebilirsem daha geniş ve etrafını çekmeye çalışacağım . Ama şuanlik bir fikriniz var mı ?

sanal defineci

Bilgili Üye
üçgen ....muhtemelen bi sığınak ve ya gizli tünel ya da mahsen ....taşın yakınlarında olabilir...

OZY.YA

Moderatör
Moderatör
üçgenin altında ki toprağı biraz alıp tekrar foto atabilir misin bir de taşı etraflıca çekersen yorum yapmak daha rahat olur

kertenkele

Editör
Ustalarim hayırlı akşamlar . Bu kayanın içerisine yapılmış olan üçgen bize ne anlatmaya çalışmış . Daha sonra gidebilirsem daha geniş ve etrafını çekmeye çalışacağım . Ama şuanlik bir fikriniz var mı ?
Zaza16 kardeş dediğin işaret bu sanırsam diye düşündüm konularına baktım herneyse bunu söyleyim sana aradığın arka tarafında bu işaretin bunu yarım ay olarakta düşünebilirsin herneyse arka tarafta boşluk bak veya başka işaret ara

Karabulut

Operatör
Ustam üçgense toprak alana vermiş Yalnız burası horosana benziyor Sanki ben burdayım diyor 😉

Zaza16

Aktif Üye
Gördüğüm kadarı ile Şüpheli olduğu yerden alta doğru devam ediyormu bakmak lazım necidir burası
Usta bi çubukçu ile baktık bu taşın altina boşluk veriyor. Bir de 5-6 metre ilerde mezar boşluğu tespit ettiğini söyledi . Buna ne dersiniz ustam @Karabulut

Zaza16

Aktif Üye
5/6 mt ilerde diyorsun boşluk arka tarafımı üçgenin baktığı tarafmı yani ön tarafmı
Arka taraf usta . Şuan gördüğünden ileri hafif bir yamaç var ve bir koltuk kadar düzlük var . Bu düzlük ile taş arasi 5-6 metre . Orada 1 metrede ( mezar ) boşluk tespitinde bulunmuş. Birde taşın hemen 15-20 60 cm de boşluk tespit etmiş. Son durum bu