tesadüfen bulduğum taş,yorumlarınızı bekliyorum üstatlar

kaplumbağanın önündeki kayalıktan görüntüsü,,karnının altı ve arka kısmı gözüküyor

kaplumbağanın tam önü,,sağdaki büyük kaya üzerinde kalp olan kaya,kalp kayanın sağ yüzünde

kaplumbağanın önünde yukarda olan kayalığın sağdan görüntüsü,,ayrıca yön bilgiside vereyim,,gün doğarken kaplumbağanın ön tarafından hafif sağdan doğuyor,,kaplumbağa derede olduğu için öğlen 2_3 gibi güneşi görüyorgün doğarken arkasındaki kayayı aydınlatıyor,batarken önündeki kayaları

kabakburgiba

Operatör
araştırmacı kardeşim hayırlara vesile olur inşallah.yer yurt dışı zannedersem.önce kalp dediğin yerde araştırmanı yap bayan mezarını bulmaya çalış.kaplumbağa dediğin taşın tam üstünün fotolarını çekmeye çalış.hediyen orda.arka kısmı toprakta gömüili zannedersem.taşın bitiş (döt) kısmını açabilirmisin.rdan aşağıya en fazla 1.5 m. inecen.siya yuvarlak taşlar çıkacak,sakın taşdeyip atma.üstünde horaanlkısmı tesbit e.t ,deriye sarılı bir şeylr olur.

kabakburgiba

Operatör
zirveye çık der kaplumbağa baktığım yerde mağaram var der.ilk odam orta biyüklükte.arkasında küçük bi oda daha.kapalı.duvarı kıraçan.ikinci odan küçük.yine duvarı kıraçan.haaaaa geldik 3 ncü büyük odaya.işte bura önemli.iki oda büyüklüğünde tam ortasındada tuzak var.içerdeki malıgörecen fakat rdn üzerine atlarsan ayvayı yersin meftaaa ..............tuzağı yok edcen.ondan sonra yine kapalı 4 ncü odankıymetli onun da duvarını kıraçan. aaaaa ne demek istedim. girmeeeeeeeeeeee.bayan mezarı ileuğra.ş.değirmeni bul.

bölge Türkiyede diil,yabancı ülke,,tuzaklar vardır girmememi öneriyorsun yani

kabakburgiba

Operatör
ilk odaya ve ikinci odaya gir.ama ordan öteye işi bilenle git.

kabakburgiba

Operatör
ben giderim yane yaaaneeee.aşk boyadııııı beni kaaaaaane. ya işte böyle şair ne güzel söylemiş.

bu gün birileri burdaki hesabımı ve mailimi çalmaya çalışmış,,eğer o şahıs görüyorsa ona söylüyorum,ne geçicek eline?gmailden yer tespitimi yapıcaktın?yoksa burdaki konuyu mu engelliceksin?yapmak istediğin her neyse boşuna uğraşma,arazi yurt dışında ulaşamazsın,burdaki konuyuda engellersen yeni hesap açarım yine değerli arkadaşların yardımlarını ve değerli fikirlerini öğrenirim.......

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
araştırmacı hesabının çalınmaya çalışıldığını nasıl anladın ki .... bizlerede oluyomudur öyle şeyler ....bizlerde bilelim ... rast gelsin

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
bu gün birileri burdaki hesabımı ve mailimi çalmaya çalışmış,,eğer o şahıs görüyorsa ona söylüyorum,ne geçicek eline?gmailden yer tespitimi yapıcaktın?yoksa burdaki konuyu mu engelliceksin?yapmak istediğin her neyse boşuna uğraşma,arazi yurt dışında ulaşamazsın,burdaki konuyuda engellersen yeni hesap açarım yine değerli arkadaşların yardımlarını ve değerli fikirlerini öğrenirim.......
mayhem. Koray Kor
Boyle birsey mumkun mu...???