Size ilginç Bir Resim Ustalar;

Hasandağı

Yeni Üye
Bana çok ilginç geldi, burası yaylalık bir yer, yani yazın yaşam olan kış aylarında kimsenin uğramadığı yerler, bu resimde ne görüyorsunuz, yorumlarsanız sevinirim, bu kayanın ikiside insana benzetilmiş sanki, nedir bir anlam veremedim, iyi güzel yorumlar beklerim, hepinize teşekkür ediyorum

Ekli dosyalar

Hasandağı

Yeni Üye
Bu tür yerler herzaman araştırmaya değer dir diye düşünüyorum, ve bölgenin geçmişi araştırılmalı.
@28karayel28 ustam ilginize çok teşekkür ederim, evet araştırılması gereken bir yer, burası büyüyk bir çay akıyor, onun yamacında kalıyor, buranın biraz aşağısında bir zirve tepede bina kalıntısı taş duvarların topraktaki kısmı hala duruyordu, vesselam ....

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Buralara insan eli değmiş. Daha doğrusu bir topluluk geçmiş. Tek resim üzerinden nasıl bir ilerleme sağlamayı düşünüyorsunuz ?

mayhem

Co Admin
Co Admin
Merhaba doğal bir yer değil toprak bu alanda harmanlanmış Tepecik olup burdayım diyor etrafındaki Toprak altında gözüken kayalar etrafının bir set gibi döndüğünü işaret ediyor kayalar fazlaca kurcalanmis on kisimdan işlem görmemiş diğer tarafı goremiyoruz . Değerli yada değersiz bence değerlendirilmeli yeterince vakit var ise .

Ledun

Bilgili Üye
Güzel bir alan ve ve paganist figürler.
Büyük bir çayın oradan geçmesi önemli bir unsur.
İlla burasının bir sistemi vardır.
Mesele sadece mezar değildir.
Başka unsurlar illa vardır.
Sana nokta atisli birkaç yorumun geleceğini tahmin ediyorum. O yorumlara çok kıymet ver.

Fotoğraftaki alan.
Dere.
Derenin karşı yamacında kayalık.
Dümdüz alanda dikine.sokulmus kaya.
Rengi farklı kaya, bölgeye ait olmayan.
Bunlara dikkat et incele.
Gördüğün her kayaya dedektor tut.
Düzlükler de boşluk bak.

Çok iyi bir fotograflama ve sunumla mesele daha çabuk çözülecektir.

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Bu adamın gönlüne gir
1000002319.jpg
kalbini kazan.Belli olmaz belki aşka karşılık verir. Burası bir Anıttepe burada ne olduğunu doğrusu açıkça belirtemeyiz Belki bir günü anmak için ya da lider birinin mezarı olabilir bazen Güç gösterisi için yapılmış da olabilir zaten tepenin oluşturma olduğu apaçık ortada benim dediğim yere Bir bakarsınız olmadı bu tepenin altından boşluk veriyor mu onu da bakarsınız fakat Bence de alan bunlarla ile sınırlı değil çevrede çok daha güzel şeyler olabilir

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bana çok ilginç geldi, burası yaylalık bir yer, yani yazın yaşam olan kış aylarında kimsenin uğramadığı yerler, bu resimde ne görüyorsunuz, yorumlarsanız sevinirim, bu kayanın ikiside insana benzetilmiş sanki, nedir bir anlam veremedim, iyi güzel yorumlar beklerim, hepinize teşekkür ediyorum
.
Burası dikkatimi çekti.. etrafının resimlerini de görelim..

Ekli dosyalar