sırbistana dogru acilalim hayirlisiyla.!

poseidon2023

Uzman
sipariş veriyom agaa bana kilise resmi roma sonlarına dogru çok nadir kiliseler vardır buda onlardanmı merak ettim roma ile bizans kiliselerini ayıran bir alttaki odalara roma sagdan iner bizans solda iki roma meryem ana isa resimlerinde başların arkasında hare olan bizans olmayan roma dört :55: gözle bekliyom

psh

Bilgili Üye
sipariş veriyom agaa bana kilise resmi roma sonlarına dogru çok nadir kiliseler vardır buda onlardanmı merak ettim roma ile bizans kiliselerini ayıran bir alttaki odalara roma sagdan iner bizans solda iki roma meryem ana isa resimlerinde başların arkasında hare olan bizans olmayan roma dört :55: gözle bekliyom
merak etme hocam her yönden cekecegim

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
psh hayırlı yolculukkar arkadaşım.oralarda et çok ucuz. bol bol yersin güçlenirsin cubuklar daha seri çalışır.ayrıca isli kuru et yemeyide unutma arkafaşım oranın en büyük definesidir bence :)

sef_er

Operatör
psh, hadi bakalım Allah yolunu acik etsin, iyi haberlerini bekliyoruz, kimbilir orada ne efsaneler vardir

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
selam arkadaslar yakinda sirbistana gidecegim gittigim yerde cok tarihi biryer tepeleri olsun ormanlik alanlari olsun pirinc cubuk yapip gidecegim bol bol resim atarim size insallah simdiden heyecanliyim :)
Ben benden yana olan hayırlı haberlerini bekliyorum .... gül e gül e git hayırlısıyla dön insaalah ..yolun açık hanen şen olsun

psh

Bilgili Üye
psh hayırlı yolculukkar arkadaşım.oralarda et çok ucuz. bol bol yersin güçlenirsin cubuklar daha seri çalışır.ayrıca isli kuru et yemeyide unutma arkafaşım oranın en büyük definesidir bence :)
saol kardesim senin yerinede yerim insallah :)
psh, hadi bakalım Allah yolunu acik etsin, iyi haberlerini bekliyoruz, kimbilir orada ne efsaneler vardir

sagol kardesim insallah

Ben benden yana olan hayırlı haberlerini bekliyorum .... gül e gül e git hayırlısıyla dön insaalah ..yolun açık hanen şen olsun uçmuş sagol hocam insallah haber verecegim sana iletidimdeyiz

R00T

Profesyonel
Co Admin
Ben belgeselde sırbistan arnavutluk taraflarında arazide ki kayalarda güzel oymalar işaretler gördüm net hatırlıyorum.Tam olarak belgesel değilde video çekim paylaşmışlardı bir sitede.

sepetkaya

Editör
psh üsdat yolun açık olsun. İnşallah oranın kanunları bizimkiler gibi insafsız değildir, sen yinede dikkat et, bol foto bekleriz inşallah..

psh

Bilgili Üye
Ben belgeselde sırbistan arnavutluk taraflarında arazide ki kayalarda güzel oymalar işaretler gördüm net hatırlıyorum.Tam olarak belgesel değilde video çekim paylaşmışlardı bir sitede.
ben beograd da olacagim bol bol foto atarim size kardesim
üsdat yolun açık olsun. İnşallah oranın kanunları bizimkiler gibi insafsız değildir, sen yinede dikkat et, bol foto bekleriz inşallah. sepetkaya sagol kardesim insallah bol bol paylasacagim sizlere