Selamün Aleyküm

dersu

Bilgili Üye
Selamün aleyküm arkadaşlar.Aranızda bu yolcuyada yer varmı?Aranıza yeni katıldım ve bir selam vererek yolculuğa başlayayım dedim.Allah hepinizin gönlüne göre versin.
Ne güzel bir geliş Allah' ın selamı var, iyi dilekler var, iyi niyet var, tevazu var,samimiyet var, umarım kalıcı olursunuz güzel kardeşim, hoş geldiniz. Gönlü zengin bir sürü insan arasında böyle gelene yer olmaz mı.

Son düzenleme:

Meltun

Bilgili Üye
Vealeykümselam Hoş geldiniz hayırlı formlar ve başarılar dilerim

mayhem

Co Admin
Co Admin
A.S hosgeldin plaka sizde hastalik birde trabzonlularda sizin arabanizin arkasinda bile cakili bu pilakalar yav bu kadar niye belli ediyorsunuz anlamis degilim :) Hosgeldin .

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Evet hoşgeldin Faslı bittiyse buyur sende katkıda bulun emsal mevzu mekan bilgi öneri yöntem tespit şeklin varsa Feyz alalim...nassi durumlar aksiyon varmi

SONYOLCU28

Yeni Üye
Ne güzel bir geliş Allah' ın selamı var, iyi dilekler var, iyi niyet var, tevazu var,samimiyet var, umarım kalıcı olursunuz güzel kardeşim, hoş geldiniz. Gönlü zengin bir sürü insan arasında böyle gelene yer olmaz mı.
Ustam o sizin gönlünüzün güzelliği.Çok teşekkür ederim.Güzel Anadolumun güzel insanı.

SONYOLCU28

Yeni Üye
A.S hosgeldin plaka sizde hastalik birde trabzonlularda sizin arabanizin arkasinda bile cakili bu pilakalar yav bu kadar niye belli ediyorsunuz anlamis degilim :) Hosgeldin .
Eyvallah ustam teşekkür ederim.Ustam saklayacağım yada hesabını veremeyeceğim bir durumum yok.Allah'ıma şükürler olsun.Plaka konusuna gelirsek ben şahsım olarak cevaplıyorum.O yaşadığım şehire saygımdan hepsi bu.