Selamün Aleyküm

mayhem

Co Admin
Co Admin
Güzel yerdir parami buldun yatirami denk geldin madem orali degilsin ne yasadin bu kadar etkiledi sizi yeni gelen olunca sohbet seven yazismak gerek denk gelirsem kacirmamaya ozen gosteririm ilk geldigim gun aklima geliyor siteye :) adi ustunde sohbetsiz olmuyor.

SONYOLCU28

Yeni Üye
Güzel yerdir parami buldun yatirami denk geldin madem orali degilsin ne yasadin bu kadar etkiledi sizi yeni gelen olunca sohbet seven yazismak gerek denk gelirsem kacirmamaya ozen gosteririm ilk geldigim gun aklima geliyor siteye :) adi ustunde sohbetsiz olmuyor.
Ustam şu yanlış anlamayı düzelteyim.Benim doğduğum ve yaşadığım şehir.Ben buranın yerlisiyim.Paraya,dedeye gelirsek çalışmaya devam ustam.Hayalerimin peşinde koşuyorum onlar kaçıyor ben kovalıyorum.Elbet bir yerde yorulacaklar yada bir mola verecekler.İşte o zaman onları yakalayacağıma inanıyorum ustam.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Hayirlisi diyelim ozaman guzel gorsellerini ve bilgi paylasimlarini konu acip aktarirsin zamanla tekrar hosgeldin aramiza.

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Ve Aleykum selam yolcu kardeş hoş gelmişsin. Yolcu olmayan yok bu fani dünyada. Herkes göçüp gidecek sonuçta. Rabbim sonumuzu hayreylesin inşaEllah.