Sahibini zengin eden çubuk (:

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Çubuk kimseyi zengin falan etmez. İstisnadır çubukla zengin olanlar... Anlatılan bilgilerin sahadaki karşılığı genelde bir olmaz... Adamın ömrünü yer çubuk.!!! Çaresizliğin vücut bulmuş hâlidir çubuk.....

elbruno

Member
Çubugun cinsi,şekli,neyle yapıldığının aslında hiçbir önemi yok. Radyestezi nedir diye biraz araştır. Tüm olay kişinin algılarıyla ilgili.
Peki hocam gümüş Çubuk Alıcam fakat yeşil üçlüsünü bulamıyorum bulunduğum şehirde mavi olanı var internetten de 1 2 görüşme yaptım onlarda da mavi olandan bulunuyor. Mavi olanı kullansak aynı perfonmans sağlar mı? Ustalarım lütfen yardımcı olun.

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Çubuk neredeyse her türlü malzemeyi bulur. Ama dilini çözmek icab eder.

kanije

Bilgili Üye
Çubuk kimseyi zengin falan etmez. İstisnadır çubukla zengin olanlar... Anlatılan bilgilerin sahadaki karşılığı genelde bir olmaz... Adamın ömrünü yer çubuk.!!! Çaresizliğin vücut bulmuş hâlidir çubuk.....
Yanlisim var hocam.
Cubuk
Benzinciyi zengin eder.
Hirdavatciyi zengin eder.
Marketi zengin eder.

Cubuk adam gibi cubuk degilse,o zaman da sahibini fakir eder;)

elbruno

Member
Peki hocam gümüş Çubuk Alıcam fakat yeşil üçlüsünü bulamıyorum bulunduğum şehirde mavi olanı var internetten de 1 2 görüşme yaptım onlarda da mavi olandan bulunuyor. Mavi olanı kullansak aynı perfonmans sağlar mı? Ustalarım lütfen yardımcı olun.
Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar