Saçma bir tez mi sizce

Ben çubukla ve şakülle bulunacağına inananlardanım ve bilenlerdenim ve bulanlardanım.
Hatta bankada paranız var mı, varsa kaç lira söyleyebilerdenim (kuruşu söyleyemiyorum).
Reşadiyede kaybolan adaşımın nasıl öldüğünü, evine kaç metre mesafede olduğunu söyleyenlerdenim,
amma sözü dinlenmeyenlerdenim.
Vanda kaybolan o güzel yavrumun Leylamın öldürüldüğünü ve kim tarafından öldürüldüğü bilende benim,
- öldürülme sebebini bilende benim, dikkat edin tutuklanma oldu amma sebebi hiç haber yapılmadı konuşulmadı, mahkeme safahatında bu konu ülkemizde çok ses getirecek, ölmezsek hep beraber izleyeceğiz, okuyacağız-

Bunların hepsi, genelin Radyestezi dediği bizim "çubukçuluk" dediğimiz şeyle oluyor.
Çubuk işi MEUNET tir. Meunetin ne olduğunu incelerseniz bir fikir verebilir.
Amma meunet de "bilimsel" değildir. O yüzden kanaatiniz değişmeyebilir.

Lakin bir gün kıymetli bir gözlük veya cüzdanınız kaybolursa bana yazın nerede bulabileceğinizi söylerim.
Belki o zaman çubuk hakkındaki düşünceleriniz değişir. :)

Not: Bir solukta yazdıklarımı tekrar okuyunca aklıma geldi:
Aman ha kimse bana yazıp birşeyler sormasın, cevaplamam. :200:
@Mithra kardaşım hariç.
Sayın BulursamKader25 ustam bundan uzun zaman önce eşimin altınları çalındı akrabadan şüpheleniyoruz ama kimseyi suçlayamam vede günahınıda alamam bana yardımcı olma imkanın varmıdır allah rızası için tüm birikimim gitti garibanın ne kadar biriki olursa işte evlenirken takılan altınlar allah bizim yüzüme güldü 10 yıl sonra bir evlat verdi ona gelen hediye altınlar içinde hiç haram yoktu içinde bu insanda nasıl bir vicdan vardır ki allah aşkına kendine yapılmasını istemediğin bir şeyi başkasına yaparsın uzun oldu ustam kusura bakma doluyum biraz eşim bile sıkıntıdan hastalandı

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Sayın BulursamKader25 ustam bundan uzun zaman önce eşimin altınları çalındı akrabadan şüpheleniyoruz ama kimseyi suçlayamam vede günahınıda alamam bana yardımcı olma imkanın varmıdır allah rızası için tüm birikimim gitti garibanın ne kadar biriki olursa işte evlenirken takılan altınlar allah bizim yüzüme güldü 10 yıl sonra bir evlat verdi ona gelen hediye altınlar içinde hiç haram yoktu içinde bu insanda nasıl bir vicdan vardır ki allah aşkına kendine yapılmasını istemediğin bir şeyi başkasına yaparsın uzun oldu ustam kusura bakma doluyum biraz eşim bile sıkıntıdan hastalandı
Kardaşım,
Ben bu işlere girsem çıkamam. Bu nedenle kimse soru sormasın cevap vermem dedim, ve aynı kanaatteyim.
Bu saatten sonra kimin çaldığını öğrenmek size fayda vermeyecek.
Zaten ortada altın falan da kalmamıştır.
Bırak bazı işler ahirete kalsın.

Yalnız kalbinizde birilerine karşı zan varsa bundan kurtulmanız lazım;
Hem kendiniz hemde karşı taraf için.
Hırsız her zaman hırsızdır. Eli-ayağı kesilmediği için fırsat bulduğunda yine çalar.
Teknoloji gelişti. Bir düzenle bu işi çözersiniz inşallah.

Yatak odanızdaki "sadece" gardıropu net görecek şekilde gizli kamera yerleştirirsiniz 2 adet.
Kuşkulandığınız kişilere tek tek operasyon yapabilirsiniz.
Onlara bir şekilde gardırobda burma 20 gr.lık 3-4 adet bilezik olduğunu duyurursunuz.
Oyuncak satan yerlerden de 3-5 adet sahte bilezik al. 2 yerinden kırmızı kordela tak, fazla incelememesi için.
Sizin parmak izinizin olmayacağı şekilde A4 kağıdına sarın ve Bir kutuya koyun.
Kutuyu açarken parmak izi kalacak şekilde.
Bu şekilde kalbinizdeki şüphelerden kurtulursunuz.
Bu işi salonda yapmayın, salonun açıklaması olur amma yatak odasındaki gardropun açıklaması olmaz.
Şayet birisi bu sakladığın bilezikleri alırsa, senin önceki altınları alanda bu kişidir.
Kendisini çağırırsın tekrar, görüntüleri izletirsin ve çaldığı altınları getirmesini aksi halde polise gideceğini söylersin.
Altınların gelir, hiç merak etme. iyi bir planlama yap, söyleyeceğin sözlere kadar planla. Anlarsa çalmaz.
Şayet kuşkulandığın kişiler bu işi yapmazsa, aklındaki isimleri de çıkar zan olmasın.

Son düzenleme:
@BulursamKader25 haklısın ustam o zaman istanbuldaydım şimdi orda değilim uzaktayım allaha havale ediyorum hocaya gittim ben görüyorum kim olduğunu söylemem işte su yaptı nuska yaptı felan sonuç sıfır kuyuya düşen yılana sarılır misali üstüne birde para verdik aradan bir ay geçti bu plmadı başka yapalım dedi orda dur dedim benim canım yanıyor sen para derdindesin git dedim ahhh bu insanlar

Son düzenleme:

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
BulursamKader25 bayram abi saygıdeğer büyüğüm ustam istanbula geldiğnde mutlaka göerüşmek isterim..tabi sağ olursak sıatli olursak..allahım nasip ederse

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
@BulursamKader25 bayram abi saygıdeğer büyüğüm ustam istanbula geldiğnde mutlaka göerüşmek isterim..tabi sağ olursak sıatli olursak..allahım nasip ederse[/QUOTE, ]

Senin çayını içmeden olur mu Mehmed'im.
İnşallah uğrarım. Senin çubuk tecrübeni bizzat görmek ve dinlemek isterim zaten.

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
@BulursamKader25 bayram abi saygıdeğer büyüğüm ustam istanbula geldiğnde mutlaka göerüşmek isterim..tabi sağ olursak sıatli olursak..allahım nasip ederse[/QUOTE, ]

Senin çayını içmeden olur mu Mehmed'im.
İnşallah uğrarım. Senin çubuk tecrübeni bizzat görmek ve dinlemek isterim zaten.
eyvallah abicim allah razı olsun.rabbim nasip eder inşallah..senden ne kaparsak kârdır abi....