POWER PULSE!!

Dedektifff

Yeni Üye
Buraya gelip milete atip tutmadim,dogrulari yaziyorum bakiyorum ki zoruna gitmis,son zamanda tanidigin en durust insani birakta o kendini ifade etsin kendi urununu aciklasin savunsun,cihazin elimde olup olmadigi bilmeden konusuyorsun herseyi ispat edersin dedin edecegim zaten dedim,yonetimden ozur dileyecekmisim buranin yonetimi kim bilmiyorum ama onlardan ozur dilecek degilim ben kimsenin magdur olmasini istemem ve dogru bildigimi soyleme devam edecem size ragmen, ustalarim goruldugu uzeri beni engelmisler sırf onlar gibi cihazi guzelestirmesigimden dolayi,yine soyluyorum arkadaslar bunlara inanmayin paranizi kaptirmayin,ayrica bir konuya da aciklik getireyim ben bir firmanin yetkilisi saticisi destekleyicisi değilim tavsiyede de bulunmadim bulunmam,yakin zmanda insallah dedigimin dogru olup olmadigi kardeslerime ispat icin elimden geleni yapacam
Ayrica omerfaruk ustam ,dedektifff ve cihaz almayi dusunenler eger ki bu cihaz da karar kildiysaniz bir mudet daha beklemenizi isterim, demis ya arkadas ispatlaman gerekiyor bende ispatlamaya calisacam hepnize hayirli gunler
Anlamadığım şey neden iki de bir mesajlarını silip yüklüyorsun ayrıca usta neden engeleniyor herkes fikrini söylüyor burda ben böyle biliyorum.Ayrıca ispatlacaksan bir müdet beklerim.ancak benimde ok bekleme şansım yok çünkü herşey dövize göre olduğu için fiyatlar yükseliyor.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Anlamadığım şey neden iki de bir mesajlarını silip yüklüyorsun ayrıca usta neden engeleniyor herkes fikrini söylüyor burda ben böyle biliyorum.Ayrıca ispatlacaksan bir müdet beklerim.ancak benimde ok bekleme şansım yok çünkü herşey dövize göre olduğu için fiyatlar yükseliyor.
o değil ben siliyorum. Çünkü daha site nedir işleyişi nasıldır. Onu uyaranlar kimler bilgisi dahi yok. Pek de umurunda olduğunu sanmıyorum bu şahısın. Çünkü saygısız. Hem saygısızlık yapıyor hemde fikirlerine saygı bekliyor.... Heyhat heyhatt.. Yönetici kadrosu buranın tüm işleyişinden sorumlu kişilerdir: Yeşil renkli, sarı renkli ve en son Kırmızı renkliler buranın yönetici kadrosudur.... Eyyy Cahil cühela ve saygısız arkadaş sözlerim sana.... Bak sana o kadar insan yanlış yoldasın diyor sen hâlâ düşünmüyorsun ben nerde yanlış yapıyorum diye.!! Varsa bilimsel bir söylemin buyur ? Senin bu yönde fikirlerine kimse kilit vurmaz burda.!!! Ama yok sen ne yapıyorsun çamur at izi kalsın hesabı yürüyüşüne devam ediyorsun... Bir yere gittiğinde önce oranın kuralları nedir nasıl hareket etmeliyim diye düşünür ona göre adabı muaşeretle hareket edilir.. Ama sende bu yok, Birşey bildiğin de yok. Boş teneke gibisin çok sesin çıkıyor içi boş.... Tekrar söylüyorum varsa ilmi ve sistemsel bir eleştirin buyur, Yoksa gururlu ol ve kovulduğun yere tekrar gelme.!!!

Son düzenleme:

Ömerfaruk

Member
@descarttt2 kendinden emin bir şekilde konuşuyorsun eyvallah ustam buyur beklerim bir müddet benlik sıkıntı yok.Ayrıca şunu pek yakıştıramadım usta neden engelleniyor bir tezi varsa satıcı firma müdahale eder tezini çürütür olur biter Engeleme bence onu haklı çıkartır(descarttt2 ustam sana haklısın veya haksızsın demiyorum )bu benim şahsi görüşüm.ayrıca öyle tartışmaya ne gerek var koca koca adamlarsınız.herkese hayırlı akşamlar

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
@descarttt2 kendinden emin bir şekilde konuşuyorsun eyvallah ustam buyur beklerim bir müddet benlik sıkıntı yok.Ayrıca şunu pek yakıştıramadım usta neden engelleniyor bir tezi varsa satıcı firma müdahale eder tezini çürütür olur biter Engeleme bence onu haklı çıkartır(descarttt2 ustam sana haklısın veya haksızsın demiyorum )bu benim şahsi görüşüm.ayrıca öyle tartışmaya ne gerek var koca koca adamlarsınız.herkese hayırlı akşamlar
Güzel kardeşim adamın bir tezi yok ki üretici antitez oluştursun veyahut bir açıklama yapsın. Adam gerekeni zaten yazmış yukarıda, oku lütfen. Ayrıca ne gerek var? Sorusuna cevaben elbette var. Yıllardır böyle tipler arada sırada çıkar, ona buna sallar, alır cevabını uzar gider. Cihaza karşı söylenen bilimsel, sistemsel veya yöntemsel bir olumsuz düşünce veya tecrübe zikredilmiyor ki bizde o yönde konuşalım. Aksine bodoslama boş, argümansız bir karalama var. Herşeyden önce site yönetimine karşı hakaretvari bir tavır var. @Koray Kor abi..

BMW-45

Aktif Üye
Arının yuvasına hani bişey sokarsın tüm arılar çıkar sokmaya başlar ya, şimdi benim anlamadığım bu descart kardeşimiz sana aldığımız firmamı bişey soktuda böyle sinirli sinirli adamın yaptığı cihazı kötülüyorsun noldu kardeşim şu olayı bi doğru dürüst anlatsana. Yakında isbat ederim diyorsun tamam bişey demem edersin çok güzel. Yakında isbat edeceyini var sayalım ve bu o demekki sen yakında Murat abimize gideceksin o cihazdan alacaksın ve utanmadan kendini saklayacaksın ben descartım demiyeceksin cihazı alacaksın araziye cikacaksın ondan sonra buraya gelib millete bişey anlatacaksın. Yakında isbatlayacam demek bu demek. Yok cihazı almışsan eger Murat abiyi iyi taniyorsun demek adamın yanına gitdin demek cihaz aldın demek. Lan senin kitabında delikanlılık yazmıyormu? Çık yaz ki buraya Murat bey Ben Azerbaycandan Cuma senin cihazını aldım, 10 yer çekrim 10 yer açtım hiç bir şey çıkmadı. Çihazın iş yapmlyor. Bitdi bu iş. Murat abimizde tanıdığım kadar da dürüst ve delikanlı adam sana mutlak yardım eder ya cihazını geri alır yada onu satmaya yardım eder, yada bir başka şekilde cihazını iş yapmasını sağlar. Yoksa çıkmışsın buraya millete uzun dere anlatıyorsun yakında isbatlarım diye. Sen geri zekalı ben Azerbaycanda 3 4 yer açdım bu cihazla, hepsinin resmini koydum, benim ne alacağım ne vereceyim var Murat abiye. Ne akrabam diyil ve ben Türkiyeye hiç gelmedim Murat abimlede gprüşmedim. Burada olan Türk abilerimizi bi tarafa koydum, ben neden iş yapmayan makineyi burada öveyim? Bak söylüyorum proton elic için milletin beynini yedm burada nasıl cihaz diye ama almadım, kötü olduğunu en sonunda anladım. Kullanmadığım için kötü diyemem ama arkadaşlarım aldılar kullandılar paralar çöpe gitdi. Onun için almadım. Ben kullanmadığım cihaz kalmadı gpr de kullandın ama burada çıkıp hiç birini övmedim. Şimdi övüyorum Murat abime başarılar diliyorum, dedekrorda Minelab üzerine cihaz tanımam gradyometre de pover pulse üzerine cihaz tanımam. Bitane Okt kaldı onun içinde gerekli açıklamayı yapacam. Kimsenin hakkına girmem girerememde. Okt için olumlu yada olumsuz bir fikir söylememenin nedenini Gönül eri abimiz biliyor. Yakında spyleyecem, evet onunla boşluk ve gümüş kaşık buldum doğru ama beni tam ikna etmedi bugüne kadar. Bozuk gelmişdi elime Türkiyeye gönderdim Türkiye gümrüyü el koydu, cihazı ürericisine ulaşdıramadım, yeniden zorda olsa geri getirdik. Ama yakın zamanlarda onun arızaslnı çözücez ve bu cihaz içinde olumlu yada olumsuz söz söyleyecem ki kimse de şüphe kalmasın.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Dostum sana kullandiklarim yada yanımda kullanılan ve bildiğim görüntülü cihazlar hakkında yorum yapayım inşaallah...
1-) Proton Serileri: Manyetik ve termal sensörlü ayrıca lidar teknelojisi kullanan görüntüleme sistemleri: Artisi kullanımı bilirsen çok kolay bir cihaz, lakin abartıldigi kadar iyi değil. Kalibrasyon ayarı iyiyse boşlukta iş görür, ama kalibrasyon ayarı bozuksa 7 metreye kadar sapma yapıyor. Makineyi satarken malzeme görüyor diye satıyorlar külliyen yalan, çünkü Türkiye'yi gezdim o cihazla. 1 tane mezar açtırdım 1 tanede kuvars gibi bir taş maden yatağı buldum kışın termal sensörde... Ordu'da bir arkadaş mağara girişini tespit edip 8 adet külçe altın çıkardı bu cihazla...
2-) Mala Gpr: Tekerlekli zemin etüt cihazıdir ismi çok ağırdır. Kiralama işi yapanların ye kürküm ye sloganı ile yanlarında tuttukları cihazdir. Kullanımı çok mu çok zor, yorumlamasi da bir o kadar zordur. Tekerlekli olduğu için Top sahası gibi düz zemin ister, buda bizim coğrafyamizda pek mümkün olmuyor çoğu zaman... Bizim sektör de çok da kullanıma elverişli değil açıkçası....
3-) Toruk 101: Gpr cihazdır kullanıcılarından Daha bir tane olumlu yorum alamamış verimsiz bir cihazdır.
4-) Tork GPR: Açık ve kapalı anten iki türlü sistemi var Gpr,ler içinde başarılı bulduğum bir cihazdır. Açık anten ile bir küp altında kazan tespitine şahit oldum. Yine görüntüsünu okumak hem ilim hem tecrübe ister, Siyah beyaz ekran ve kırılmaları iyi okumak gerekli... Eksi yönleri ney: Islak ve killi zeminde makine iş yapmıyor.!!! Tüm GPR perde var bu sorun ayrıca...
5-) OKM yer altı görüntülemeleri var Türkiye'de satılanlarla birşey bulani yada müspet konuşanı ne gördüm nede duydum... Almanya'dan getirmiş bir arkadaş son model araçlarla geziyor... Eğer bu cihazı alicaksak yurt dışı çıkışlısini tavsiye ederim...
6-) RGB ELEKTRONİĞİN Power pulse yer altı görüntülemesi var: Benim elime yeni geçtei 6 metrede bulunan tünelleri net çektim, ama bizden çok daha önceleri cihazı alıp kullanan bir arkadaş forumda, buranın da eskilerinden. @BMW-45 arkadaşımız bu konunun altında yanlış hatırlamıyorsam Tecrübelerini paylaştı. Bu cihazla benim tanışmama da kendisi vesile olmuştur...
Not: Kardeşim şimdilik aklıma gelenler bunlar, ben adaletli bir şekilde neyi öğrendim kullandım yada gorduydem onu yazdım... @eser34 usta yada @Mehmetarkın ustalar da cihaz konularına hakimler onların da bilgi ve tecrübelerini duymak isteriz...
Kıymetli forumdaslar, bakın burda kaç tane cihaz saydım, artısı ve eksisi ile sizlere. Eğer ki art niyetli olsam Sizi sadece bir cihaza yönlendirsem bu cihazlardan neden bahsedeyim ? @Ömerfaruk @Dedektifff Kardeşler. Biz size illede şu cihazı alın bunu almayın demeyiz ki. Elinizi vicdanınıza koyun ve irdeleyin bakın Allah için. Herkes yaşadığını anlatır ve aktarirsa kim kime anlatma yada konuşma diyebilir ? Hayatında cihaz kullanmamış, mantığı nedir bilmeyen insanlar peydah olup, iftira üstüne iftira atarsa orda onu anliycagi dilden susturmak bizim boynumuzun borcudur.... Sistemi eleştir, Sensörleri sor, bulmaz ama şu sebepten de, yada bu kadar derine nasıl iner izah et de. Bunların hiç birisi yok... Hangi firma olursa olsun iftira, karalama, tü kaka diyip ortaya birşeyler koymazsan, banlanirsin... Üstüne birde cihaz kullanıcıları görüntüler atıyor, başımıza iş gelmiyceğini bilsem mahzen açılırken videolar var onlardan koyucaz...!!! Birde benim forumdas kardeşlerim bu argümansiz yerli ve milli malların firmaların düşmanı arkadaşa sahip çıkınca inanın ben üzüldüm.... @sevdalı ustam ellerine kollarına sağlık....

ELEKTRONİK USTA

Moderatör
Moderatör
Selamlar arkadaşlar, @descarttt2 arkadaşımız cihazın nesinden memnun kalmamış? Nasıl kullanmış? Kendisi bilgisayar ve bu tip bilişim ile ilgili konularda ne derece deneyimli? Daha önce manyetometre ya da gradyometre gibi cihazlar konusunda her hangi bir deneyimi olmuş mu? Manyetik alan ölçümü nedir? definecilikte nasıl kullanılır? Bu konularda kendisi biraz bir şeylerden bahsetsin aydınlarsın bizi.

Yerli üretim yapılan cihazlardan kaçınmamızı söylemiş :) Kendisi hangi yabancı cihazdan memnun kalmış? Ya da hangi yabancı cihazı satıyor diye mi sormalıyım? Ülkemizde elektronik sektöründe üretim yapan ya da yapabilen çok az firma var bence Türkiye'de yaşayan birisi, bu ülkenin suyunu içip ekmeğini yiyen birisi bu şekilde yorum yapmamalıdır. Gelişime açık olmalıdır. Elma ile armudu ayırt etmeyi bilmelidir.

Bak basit bir video daha koyacağım buraya. Manyetometre ya da gradyometre ile canlı çekim modunda yapılan küçük bir çekim. Çalışmayan bir cihaz bir işe yaramayan bir cihaz olduğunu yine söyle...

Bu çekimin yapıldığı yer asfalt yol üzeridir. Asfalt yol sürekli araç geçişi dolayısı ile fazlası ile manyetik özellik taşımaktadır. Bizim üretmiş olduğumuz cihaz ile manyetik kirliliğin en üst düzey olduğu yerlerde dahi çekim yapabilirsiniz.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Selamlar arkadaşlar, @descarttt2 arkadaşımız cihazın nesinden memnun kalmamış? Nasıl kullanmış? Kendisi bilgisayar ve bu tip bilişim ile ilgili konularda ne derece deneyimli? Daha önce manyetometre ya da gradyometre gibi cihazlar konusunda her hangi bir deneyimi olmuş mu? Manyetik alan ölçümü nedir? definecilikte nasıl kullanılır? Bu konularda kendisi biraz bir şeylerden bahsetsin aydınlarsın bizi.

Yerli üretim yapılan cihazlardan kaçınmamızı söylemiş :) Kendisi hangi yabancı cihazdan memnun kalmış? Ya da hangi yabancı cihazı satıyor diye mi sormalıyım? Ülkemizde elektronik sektöründe üretim yapan ya da yapabilen çok az firma var bence Türkiye'de yaşayan birisi, bu ülkenin suyunu içip ekmeğini yiyen birisi bu şekilde yorum yapmamalıdır. Gelişime açık olmalıdır. Elma ile armudu ayırt etmeyi bilmelidir.

Bak basit bir video daha koyacağım buraya. Manyetometre ya da gradyometre ile canlı çekim modunda yapılan küçük bir çekim. Çalışmayan bir cihaz bir işe yaramayan bir cihaz olduğunu yine söyle...

Bu çekimin yapıldığı yer asfalt yol üzeridir. Asfalt yol sürekli araç geçişi dolayısı ile fazlası ile manyetik özellik taşımaktadır. Bizim üretmiş olduğumuz cihaz ile manyetik kirliliğin en üst düzey olduğu yerlerde dahi çekim yapabilirsiniz.
Ben bu sistemle yani cihaza görüntü atmadan 2 metrede ulaştığım yapının altından gelen manyetik anamolinin su olduğunu tespit ettim. Ve bunu size attım Murat bey sizde Beni doğru yönlendirdiniz. Çalışmayı yapan arkadaşlarım ordan su kaynağını teyit ettiler. O çekimin videosunu bulamadım bulsam gerçek çalışma sahasındaki tespiti buraya aticaktim. Watsapin 24 saat sonra gönderilmeleri sil ayarından dolayı silinmiş. Allah nasip ederse ben bu konu altında yaşadıklarımı paylaşicam, olumsuz olursa onuda değerlendirelim....

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Araziden az önce geldim. @Zemin bozuk kardeşimin davetlisi olarak arazideydim. Cihazı almaya niyet etmişdi ve kalbi mutmain olsun diye beni davet etti, bende kırmadım birlikte daha önce açılmış muhteşem zemin altı koridorlu mezar odalarının çekimini yaptık, ve daha fazlasını yaptık. Şimdi merakı olanlara Kardeşim yanıt versin. Cihaz nasılmış ve neler yapıyormuş... :)

Ömerfaruk

Member
Descart ustanın ideasını ispat konusu vardı,ne oldu yazmadı.Allah nasip ederse mayısın sonları İstanbul’a gidecem sırf bu cihazı görmek için nasıp olup alırsam,memnuniyetimi veya memnuniyetsizliğimi aynen yazarım buraya almayı düşünenler için en azından bir nebze faydam olur,bu arada olumlu olumsuz yorum yapan ustalarıma teşekkür ediyorum,herkese hayırlı günler

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
Araziden az önce geldim. @Zemin bozuk kardeşimin davetlisi olarak arazideydim. Cihazı almaya niyet etmişdi ve kalbi mutmain olsun diye beni davet etti, bende kırmadım birlikte daha önce açılmış muhteşem zemin altı koridorlu mezar odalarının çekimini yaptık, ve daha fazlasını yaptık. Şimdi merakı olanlara Kardeşim yanıt versin. Cihaz nasılmış ve neler yapıyormuş... :)
Açılmış mezarların cihazın verdiği görüntüyü görmek isteriz ustam :)

Dedektifff

Yeni Üye
Descart ustanın ideasını ispat konusu vardı,ne oldu yazmadı.Allah nasip ederse mayısın sonları İstanbul’a gidecem sırf bu cihazı görmek için nasıp olup alırsam,memnuniyetimi veya memnuniyetsizliğimi aynen yazarım buraya almayı düşünenler için en azından bir nebze faydam olur,bu arada olumlu olumsuz yorum yapan ustalarıma teşekkür ediyorum,herkese hayırlı günler
Aynen ustam adam yok oldu.sen aldığında senden de değerlendirme bekleriz :)