POWER PULSE!!

sevdalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bu arada şunu da mertçe söyliyeyim ki 6 metre derinde ki Daha önce açılmış bildiğim tünellerde test edip videosunu buraya Aticam. Ama olumlu olur tünelleri görür, ama olumsuz olur görmez buda benim sözüm olsun Allah için...
@Gönül_Eri kardeşim inşaallah olumlu sonuçlar alırsan bi çay içmeye beklerim cihazla beraber👍

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Selamün Aleyküm. Söz verdiydim makineyi alınca Tünel olarak bildiğimiz bariz test alanımız da cekimimizi yaptık. Derinlik 6 metre. Kırmızı net görüntü tünel. Bir tünel daha bağlantı var onuda yakaladık. Sırf tüneli görmek için üç boy çekim yaptım. Tunelleri net olarak gostericektim ama yağmur çamur ağzı kapanmış...

atasdibi

Bilgili Üye
Selamün Aleyküm. Söz verdiydim makineyi alınca Tünel olarak bildiğimiz bariz test alanımız da cekimimizi yaptık. Derinlik 6 metre. Kırmızı net görüntü tünel. Bir tünel daha bağlantı var onuda yakaladık. Sırf tüneli görmek için üç boy çekim yaptım. Tunelleri net olarak gostericektim ama yağmur çamur ağzı kapanmış...
Hayırlı olsun güle güle kullan

descartes

Yeni Üye
Açıkçası bana pek inandirici gelmedi yorum yapan kişiler satıcı ile bir bağlantısı var gibime geldi,insanların yanlış yönlendirip parasını almak zaten bir umut zengin olmak için bu yolara başvuruyor var olan üç beş kurusunu elinden almaktan öteye gitmiyor,o yüzden bu gibi cihazları alamadan önce iyice araştırılıp sahada gerekli testleri yapmadan almayın unutmayalım ki köprüyü geçinceye kadar satıcilar çok ilgili ama sonra iş işten geçiyor,burdaki amacım birileriyle tartışmak değil benim şahsi düşüncem herkese hayırlı geceler.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Açıkçası bana pek inandirici gelmedi yorum yapan kişiler satıcı ile bir bağlantısı var gibime geldi,insanların yanlış yönlendirip parasını almak zaten bir umut zengin olmak için bu yolara başvuruyor var olan üç beş kurusunu elinden almaktan öteye gitmiyor,o yüzden bu gibi cihazları alamadan önce iyice araştırılıp sahada gerekli testleri yapmadan almayın unutmayalım ki köprüyü geçinceye kadar satıcilar çok ilgili ama sonra iş işten geçiyor,burdaki amacım birileriyle tartışmak değil benim şahsi düşüncem herkese hayırlı geceler.
Napalim kardeş senin inanman için çıkarırken videomu çekelim ? Bu nasıl bir kafa ya böyle. Resmen bana ve Azerbaycandaki arkadaşa komisyoncu diyorsun, iftira atıyorsun. İnanırsan inanırsin inanmazsan paşa gönlün bilir... Ön yargini kendine sakla, ben buraya dün gelmedim senin gibi. Beni bilen bilir bilmeyen de öğrenir.!!! Elimde proton elic Lb 2S vardı benim için sınıfta kaldı ve cihazı elden çıkardım. Bu esnada defalarca kiralik olarak sağa sola çağrıldım bir Allah'ın kulundan 5 kuruş almadım. Definecinin 3 kuruşuna göz diken bizden değildir....Şimdi elime bu cihaz geçti olumlu olumsuz yaşadıklarımı yazıyorum ve yazicamda. Tanımadığınız bilmediğiniz insanlar hakkında peşin hükümlü olmayın.. Heleki dün geldiğiniz forumda böyle bir çıkış hiçmi hiç yapmayın...Sizi uyarıyorum... Ön yarginizi kendinize saklayın.!!!

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
İnsanları karalamak, yalanlamak, zan altında bırakmak kolaydır.
Yaşayalım, bekleyelim ve görelim...

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Dün çalışma yaptığımız alanda Bir dönem soygunu olduğunu farkettik. Buna rağmen çalışmaya devam ettik, 1.90'da ikinci yapıya ulaştık Horasan harcı ile yapılmış örgü bir alan. Alan dar olduğu için 3 d çekimi yapamadım, ama canlı çekim yaptım ve 1.5/1.20 olan yapının bir köşesinde manyetik anamoli aldık. Bu çekimi video çekerek Firma sahibi Murat beye attım ve Rakamsal değişimlerden orda manyetik bir durum olduğunu söyledi. Sağolsun. Allah var biz hemen altında küçük bir mahzen bekliyorduk Manyetik alan oluşan köşenin altından Su kaynağını söyledi arkadaşlar, ve bunu öncesinde murat beyde soylediydi hayal kırıklığı oluşmasın diye, dediği aynen çıktı. 3 D görüntüleme çekimi çok kolay cihazın... Canlı çekimin kullanımı çok zor bilmezsen, destek verilmese ben bilemezdim bu arada. Ama bilirsen yapı vesaire birşeyi kaçırma olasılığın çok çok düşük... Bu anlattıklarım hayal ürünuyse vebali guhahi benim boynuma olsun..... Saygılar.....