Önemli

MendereS

Bilgili Üye
Boş mail giden üyeler var özellikle benden giden boş mailler bunlar üst yönetimin yanlış yapılandırması ile alakalıymış sanırım bundan sonra gitmeyecek.

SelçuK

DogacıyıZ
Gardaşım yokmuş zaten sorun :) sen ne yaptın yazılı olan yeri ilerleme varmı ?
Nicini degistirelim kızımızın sorun şimdiden çözülsün. Bellimi olur it kopuk :)

Sitede 5 kız oldu bak ustam :) ilerleme var bu kızlarda :)
Aynen ustam 5 kız kardeşimiz oldu.
Yazılı yerde alan tarama yapicaz islerimi ayarlayamadim bi aralar misafirim çok il dışından onlarka ilgileniyorum havalar iyice bozmadan gitmeniz lazim usta elimizde maden ruhsatı alınmış yerde var gidemedik bir turlu Kristof34 müsait oldu ben olamadim ben müsait oldum o olamadı bakicaz artik

malibu_18

Bilgili Üye
kötü niyetli olsam zaten uyarmazdım arkadaşı . kimseye it kopuk diye imada bulunmadım , siteyi de it kopuk yuvası diye itham etmedim . öyle bir yer olsa zaten ben durmam burada . sanki herkes farklı ülkede yaşıyor gibi arkadaş , 3,5 yaşında kız çocuğuna tecavüz edilen kadın olmanın suç olduğu bir ülke burası . kimse kusura bakmasın , paranoyaklık ise paranoyağım , ben uyarmakla mükellef hissettim kendimi , yazdıklarımdan rahatsız olan sıkıntısı olanda ima yapmasın açık açık yazsın alıntı yapsın , ben buradayım .

Acemikurt10

Member
Cinsiyet ayrımı yoktur sanırım bayanlar defineci olamaz diye bi kuralmı var ?

SelçuK

DogacıyıZ
kötü niyetli olsam zaten uyarmazdım arkadaşı . kimseye it kopuk diye imada bulunmadım , siteyi de it kopuk yuvası diye itham etmedim . öyle bir yer olsa zaten ben durmam burada . sanki herkes farklı ülkede yaşıyor gibi arkadaş , 3,5 yaşında kız çocuğuna tecavüz edilen kadın olmanın suç olduğu bir ülke burası . kimse kusura bakmasın , paranoyaklık ise paranoyağım , ben uyarmakla mükellef hissettim kendimi , yazdıklarımdan rahatsız olan sıkıntısı olanda ima yapmasın açık açık yazsın alıntı yapsın , ben buradayım .
Kardeşim sen uyararak gerekeni yapmış oldun hiç bir sıkıntı olmaz sitemizde teşekkür ederim hassasiyetin için

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Kardeş sözün banaysa imâ konusunda kesinlikle alakan yok. Ben imâda bulunmam bir şey söylenecekse söylerim içim dışım aynıdır. it kopuk dedim ya kimse kimseye kefil olamaz. Kaç kişiyi tanıyoruz burda ?
Olursada konu mevzu bir tarafa ilgili kişiler gerekeni yapar zaten . Aramızda polimik yaratmayalım. Yoksa ilk ban yiyen ikimiz oluruz :)

malibu_18

Bilgili Üye
Kardeş sözün banaysa imâ konusunda kesinlikle alakan yok. Ben imâda bulunmam bir şey söylenecekse söylerim içim dışım aynıdır. it kopuk dedim ya kimse kimseye kefil olamaz. Kaç kişiyi tanıyoruz burda ?
Olursada konu mevzu bir tarafa ilgili kişiler gerekeni yapar zaten . Aramızda polimik yaratmayalım. Yoksa ilk ban yiyen ikimiz oluruz :)
ben konu içerisindeki mesajların genelinde bir ima hissettim , sıkıntısı olanda açık açık yazsın dedim . direk seni kastetmedim , sende öyle bir ima yok diyorsan öyle bir ima yoktur , polemik bilmem ne çoluk çocuk işi . gerekirse banda yeriz sıkıntı değil , yeter ki yanlış anlaşılma olup kalp kırılmasın . benden yana sıkıntı yok , olsaydı direk senden alıntı yapıp söylerdim zaten.

Son düzenleme:

fatih7979

Süper Moderatör
Süper Moderatör
iyi relax olmuş ortam:D ataram haa

Cani bebe06

Bilgili Üye
bacı bu sitede yanlış olmaz olduysada yanlşlıkla olmuştr..adminlr gerekeni yapar.vesselam :)