Nerden başlamak lazım?

Duman Ahmet

Member
Kaya tepe bir noktada olup çok uzak olmamakla birlikte yakında Dere var.
Bütün fotoğraflar aynı kayadan çekilmiş.
Müsait olduğum bi zaman inşallah gidip güzel bi arge yapıcam.Gitmeden önce yorumlarınızı ve özellikle dikkat etmem gerek bi yer varmı eksik fotoğraflarlara rağmen yorumlarsanız sevinirim...
Bol şans

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Kaya tepe bir noktada olup çok uzak olmamakla birlikte yakında Dere var.
Bütün fotoğraflar aynı kayadan çekilmiş.
Müsait olduğum bi zaman inşallah gidip güzel bi arge yapıcam.Gitmeden önce yorumlarınızı ve özellikle dikkat etmem gerek bi yer varmı eksik fotoğraflarlara rağmen yorumlarsanız sevinirim...
Bol şans
Burası ile alakalı hiçbir şey bilmiyormuş gibi çalış gittiğinde, ilk defa görüyormuş gibi. Bu fotoğrafları dikkate almadan kendi ar-geni yapman daha isabetli olacaktır.
Kayaların yosun tutmuş yerlerini dikkatle incele, temizle, fotoğrafla.
Kolay gelsin.

karakartal88

Aktif Üye
KARDES İKİNCİ RESİM DEKİ DELİĞE PARMAĞINI KOY Bİ DAİRE ŞEKLİNDE ÇEVİR DİKKAT ET BİR TARAFİ YÖN VERİR İCİNİN DERİNLİĞİ Nİ ÖLÇ HER BİR SANTİMİNİ BİR METRE VEYA BİR ADİM OLARAK AL SIRTINI DELİĞE VER ÖNÜNE ALARAK BOŞLUK TESPİT İNE CALİS BENCE MEVTA İN YERİ COK UZAKTA DEGİL.KOLAY GELSİN

R00T

Profesyonel
Co Admin
Burası değirmen sistemine tabidir.Çektiğinden daha büyük bir alanı kayalıklar kaplamalıdır.Çünkü önemli mahzen işaretleri var.Yatay yılan gibiler.Zor iş.Çok tecrübe ve birikim ister böyle yerler.Yani mezar veya diğer işlere benzemezler. Zordan kastım gerçekten işçilik ve zaman alırlar.

Duman Ahmet

Member
KARDES İKİNCİ RESİM DEKİ DELİĞE PARMAĞINI KOY Bİ DAİRE ŞEKLİNDE ÇEVİR DİKKAT ET BİR TARAFİ YÖN VERİR İCİNİN DERİNLİĞİ Nİ ÖLÇ HER BİR SANTİMİNİ BİR METRE VEYA BİR ADİM OLARAK AL SIRTINI DELİĞE VER ÖNÜNE ALARAK BOŞLUK TESPİT İNE CALİS BENCE MEVTA İN YERİ COK UZAKTA DEGİL.KOLAY GELSİN
Yakın zamanda bi aksilik çıkmazsa ben bizzat gidip bi ar-ge yapıcam inşallah.
Dediğiniz gibi bi işlem yapıcam fotoğraflar paylaşırım inşallah

Duman Ahmet

Member
Burası değirmen sistemine tabidir.Çektiğinden daha büyük bir alanı kayalıklar kaplamalıdır.Çünkü önemli mahzen işaretleri var.Yatay yılan gibiler.Zor iş.Çok tecrübe ve birikim ister böyle yerler.Yani mezar veya diğer işlere benzemezler. Zordan kastım gerçekten işçilik ve zaman alırlar.
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.
Bende bi kaç emareden şüphelendim kendim bizzat gidip daha görmedim.
Bu alan arkadaşımın tapulu bahçesi zamandan yana sıkıntımız olacağını düşünmüyorum,işçilik işine gelince bu işlerde acemi olduğumuz için biraz fazla efor sarfedicegimiz kesin bakalım kıymetimizde varsa artık.