Merhabalar

Ozanrenasc

Bilgili Üye
Iyi günler diliyorum değerli yorumlarınızı bekliyorum

Ekli dosyalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Görüldüğü kadarı ile burada açılmış yerler mevcut. Buraların sağlam kalacağını ne yazık ki hiç zannetmiyorum sevgili ustam. Yinede şansınıza bırakıyorum belki kıyıda köşede açılmamış yer vardır.
zaten alttaki ikinci resimdeki sembol burada sonsuzluğa dalmış kişilerin yattığını anlatıyor.
Fakat şunuda söylemek isterim ki sıralı kayaları ve siperli kayaları iyi kontrol edin belki sağlamları vardır. burada epey mezar var

Screenshot_20220530-114052.png

Screenshot_20220530-114025.png

Ozanrenasc

Bilgili Üye
Görüldüğü kadarı ile burada açılmış yerler mevcut. Buraların sağlam kalacağını ne yazık ki hiç zannetmiyorum sevgili ustam. Yinede şansınıza bırakıyorum belki kıyıda köşede açılmamış yer vardır.
zaten alttaki ikinci resimdeki sembol burada sonsuzluğa dalmış kişilerin yattığını anlatıyor.
Fakat şunuda söylemek isterim ki sıralı kayaları ve siperli kayaları iyi kontrol edin belki sağlamları vardır. burada epey mezar var

Ekli dosyayı görüntüle 301504

Ekli dosyayı görüntüle 301505
Teşekkür ederim ustam önemli degerlendirmeleriniz için daha bizzat görme fırsatım olmadi ama inşallah bizzat görüp resimlerini sizinle paylaşırım yurt dışında çünkü sizin değerlendirmelerimizi de almak stedim o yüzden çünkü tecrübeleriniz var.

Tastan

Editör
Bölge görüntülerden ibaretse her taşın altı mezar olmalı acılmışlara dikkatli bak uzak degiller gözden kaçmış olanı farketmen gerek boşluk ölçüleri belli bakabilirsen