Manisa,izmir illerinde bu işlerle uğraşan ilimi büyük hoca bilen varmı?

AmoRe

Aktif Üye
Manisa,izmir illerinde bu işlerle uğraşan ilimi büyük hoca varmı arkadaşlar.Yardım bekliyorum.Tokatçılarla işim yok.

Gemo

Member
Ustam sıkıntın ne, detaylı anlatırsan arkadaslar tavsiyede bulunur. Hocalarda çeşit çeşittir hepsi her işten anlamaz.

AmoRe

Aktif Üye
bir yerle ilgili net bilgi alacağım nevar nezamandan kalma koruması çok büyük ne isterler bu korumayı çözebilirmiyiz vs.

Herkan

Member
Ben manisalıyım adim başı hoca bulursun hiç sorun yok hoca bulma konusunda ama neyse ya simdi konusunca tepki cekecem simdi sen hoca islerini bos ver kardes yalan bunlar yalan

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hocalar toprağın altında ne olduğunu bilemez. Biliyorum diyende uzak durun sizi kandırır. Fotoğraflarını çekip konu açın ustalar yardım eder

Gemo

Member
Bu bahsettiğiniz yerin korumalı oldugunu nerden biliyorsunuz, işlem yaparken başınıza birşeymi geldi, detaylı anlatabilir misiniz?

Melleibrahim

Member
Manisa,izmir illerinde bu işlerle uğraşan ilimi büyük hoca varmı arkadaşlar.Yardım bekliyorum.Tokatçılarla işim yok.
Sa kardesim. Ilk olarak sunu belirteyim burda bu tip seyler genellikle yasaktir. Formun kurali geregi adam aramak alma satma gibi seyler. Soruna gelince ben izmirdenim. Sorunun nedir burdan yaz yardimci olmaya calisalim burdan. Suna emin ol onlarca yere çağırdılar gittim cogu yerde hic bir sıkıntı olmamasina ragmen psikolojik olarak ses duyanlar hatta halusilasyon gorenlere bile denk geldim. Nasil bir zorluk ile karsilastin anlat hepberaber hoca kardeslerde dahil yardimci olmaya calisalim vesselam

Melleibrahim

Member
bir yerle ilgili net bilgi alacağım nevar nezamandan kalma koruması çok büyük ne isterler bu korumayı çözebilirmiyiz vs.
Evet cok guzel yazmissin . Bak guzel kardesim cinni mahlukatlar yer altini gorur mu evet gorur. Peki hocalar bilebilir mi hayir. Şayet cinni ilimlere sahip olanlar toprak altini goruyor olsa idi suan dunyayi onlar yonetiyor olmasi lazimdi . Tum para zenginlik onlarda olmasi lazimdi. Ben hoca oldugum halde bunlari anlatiyorum cunku insanlarin kandirilmasini istemiyorum. Tilsimli olan yerler her zaman denk gelmez meraklanma

DeeJaY

Yeni Üye
Evet cok guzel yazmissin . Bak guzel kardesim cinni mahlukatlar yer altini gorur mu evet gorur. Peki hocalar bilebilir mi hayir. Şayet cinni ilimlere sahip olanlar toprak altini goruyor olsa idi suan dunyayi onlar yonetiyor olmasi lazimdi . Tum para zenginlik onlarda olmasi lazimdi. Ben hoca oldugum halde bunlari anlatiyorum cunku insanlarin kandirilmasini istemiyorum. Tilsimli olan yerler her zaman denk gelmez meraklanma
Hazır hocam sizi bulmuşken benzer bir konu hakkında soru sorayım dedim. Ananemin bahçesinde şüphelendigimiz bir yeri dayım kazarken rahatsız etmişler gürültü çıkarmışlar ve deprem gibi sallamislar. Benim düşüncem orada gömü olduğu ve sahipli ise nasıl bir yol izlemeliyiz

AmoRe

Aktif Üye
Arkadaşlar adam aramak yasaktıra kadar yazmışsınız.Ben yazmam gereken kadarını yazdım görür görmez bilir bilmez bunları sormadım bu sitede yeni değilim bu işlerde de yeni değilim.Ben ilim sahibi bir hoca arıyorum belirttiğim illere yakın.Benim olayım bu sadece.Konu da tam yerinde cinler ve tılsımda açıldığına göre varın gerisini siz düşünün.Varsa tanıdığı bildiği olan arkadaşım yazsın sadece lütfen.Herkeze iyi forumlar.

H. Y. Ş

Member
Kardeşim yazman gerekenleri yazmışsın da diğrr arkadaşlarda yazmaları gerekenleri yazmışlar. Yeni değilseniz, forum kuralları gereği sizinle irtibata geçemeyeceğimizi de farkındasınız mutlaka. Mesela melleibrahim kardeşimiz bu hususta bilgili ve tecrübeli hocamızdır. Forum kurallarına uymak zorunda olduğu için de iletişim bilgileri veremeyip, konunuzu açarsanız çözmenize yardımcı olabilir... Sitede olmayan 3. Bir şahsın referans ve iletişim bilgilerini istiyorsanız, o konuda forumda izin var mı ben de merak ediyorum. Ancak hak verirsiniz ki (sizin üzerinize konuşmuyorum) buradan birine yönlendirsek, o kişi mağdur olur, kandırılırsa geri dönüp ilk cepheyi açacağı yer de burası olacağı aşikardır. Bu sakıncaları bertaraf etmek de site kuralları gereğidir sanırım. Eminim bir yönetici açıklayacaktır, dışarıdan birini referans gösterme durumunu.

H. Y. Ş

Member
Yer sarsıntısı alameti de yerinizdeki tılsımı teyid etmektedir. Zira o mevkinin yer altındaki, sıradan, bölgelerini sahiplenme reaksiyonu gösteren mukimleri buna muktedir olamazlar normalde. Güçlü bir ifrit mevcutsa, muhakkak ehil bir zat elzem olmuş. Ama benim bir tanıdığım yoktur bölgenizde.