Magara

emre23

Member
Hocam resim alamadım çekmedim ama bir mağara buldum içten kapatılmış sizce bunun bir anlamı varmıdır içten kapatılan mağarada bir şeyler olurmu genelde hep mağara girişlerinde derler bu söz icten kapatılan mağara içinde geçerli midir

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
Öncelikle Keşke bir fotoğraf alınsaydı gerçekten içten kapatmalı bir mağaramı yoksa doğal bir oluşum mu ona görede yorum yapılırdı rastgele.

emre23

Member
Bunu daha önce atmıştım ama sonradan tekrar gitim içten kapatılmış gibi sonra acaba cikismi girismi varmıdır bir şey bilmiyorum o kadarani

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
İçten kapatılmış mağara ise o taşın kalınlığı muazzam derecededir. Ne patlayıcı nede darbeli Hilti işlemez. Yoruldugunuz ile kalırsınız. İçerden kapatarak ciktilarsa nerden çıktılar ? Sizin onu bulmanız gerek. Tek bir tane resim attığınız için ne yazık ki fikir yurutemiyoruz.... Ne kadar ekmek o kadar köfte..

emre23

Member
İçten kapatılmış mağara ise o taşın kalınlığı muazzam derecededir. Ne patlayıcı nede darbeli Hilti işlemez. Yoruldugunuz ile kalırsınız. İçerden kapatarak ciktilarsa nerden çıktılar ? Sizin onu bulmanız gerek. Tek bir tane resim attığınız için ne yazık ki fikir yurutemiyoruz.... Ne kadar ekmek o kadar köfte..
Bunun uzun video şu da var onu nasıl atabilirim belki daha da net bir şey söyleye bilirsiniz yani etrafı falan hepsi var videoda ama atamiyorum

dr.

Bilgili Üye

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
Ben bu şekilde içten kapama olduğunu düşünmüyorum bana tamamiyle doğal gibi geldi tabii bu şahsi fikrim rastgele.

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Böyle içten kapatma mağara olmaz,bence ya arkasında mezar var yada mezarlar var, yada mihrap tarzı bir şey zeminde yada duvarda yine mezar var

mayhem

Co Admin
Co Admin
Merhaba böyle bir yerle bende uğraştım yarım kaldı resmi görünce ugrastigim yeri gördüm sanki eski arşivleri şuan bulamadım belkide aynı yer . Bu tarz yerler sahtedir yol üstü yerlerde olur eski patikalarda bölgede kapalı bir alandan bahseder fakat bulundugu yer orası değil. Bölgenizde daha fazla araştırma yapmalısınız.