Lütfen bilgisi olan yazsın

Bahhalebah

Aktif Üye
Herkese merhaba niyetim boşluk bulma çubuğu almak çeşit çeşit var ama yeni doğan iki tane çocuğun giderlerim olduğu için uygun bir şey almak istiyorum 125 teleyede var 300 500 teleyede pirinc bakır gümüş say say bitmiyor kimi pirinc iyi diyor kimi bakır bildiğiniz bir marka varmi lütfen sadece alıp test eden arkadaşlar yazsın reklamlardan gördüğünü değil çok rica ediyorum madur olmak istemiyorum şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ederim
Hiçbirşey almanıza gerek yok şu anda ne alirsaniz alın boşa gidecek yani ilerde onu beyenme yeceksin ve yeni birşey yapmaya karar vereceksin eyer sende çubuk çalışıyorsa 2 liraya elektirikciden 1 metre bakır veyahut kaynak malzemesi satan biryerden adedi 10 lira sarı kaynak teli al tam ortadan kestir hangi uzunlukta tutacaksan işinizi görecektir tornaciyada gitsen hazirda alsan en az 200 lira paran gider en guzeli yazdiklarimi al ilerde yap cubugunu bol şans

Tastan

Editör
poseidon2023 ustamız gerekeni söylemiş çubugunuzu kendiniz yapın siz çubukta geliştiginiz sürece çubuklarınızda size uyum saglayacaktır sanmayınki maheret çubukta aslolan kullanandadır

Sair82

Yeni Üye
Bilgi veren herkese teşekkür ederim gerçekten çok yardımcı oldunuz sağ olunuz ben tecrübe olsun diye ufaktan başlayacam herkese teşekkür

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Arkadaşlar bi çubuğun maliyeti en az eski parayla 2.5 milyardır yeni parayla 2500 bin tldir