Kıramadığımız kaya çıktı ustalar

Safakk

Bilgili Üye
Teşekkür ederim bende o şekil düşünüyorum

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Safakk.....
Sevgili kardeşim sakın öyle bir hata yapma . Size önce bir şey soracağım eğer dönüş yapar iseniz devam edeceğim. Siz anlaşılan bu kayada yani son bunu da halledeceğim dediğiniz kayada ne gibi işlemler yaptınız ve bu çok önemli niye bu kayayı böyle yapmayı düşünüyorsunuz oysa burda şahane işaretler var böyle güzelim işaret boşuna heba edilirmi. Şayet burada ne gibi bir araştırma yaptığınızı söyler iseniz belki bir yardımımız dokunabilir

Safakk

Bilgili Üye
Usta orda makina tuttum ama yandı makinalar 2 Adet çubuk tuttum ama onun ne işareti olduğunu tam olarak anlamadım

Oğuzboyu

Aktif Üye
Mal bulanındır Bu poşetteki ürünün adı ne kardeşim.Ben akfil aldım kayayı deldim sadece yerleştirip patlatmak kaldı ama çok sert horasan. Bu benim için çok kıymetli bşr bilgi olacak şimdiden teşekkür ederim :)

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Usta orda makina tuttum ama yandı makinalar 2 Adet çubuk tuttum ama onun ne işareti olduğunu tam olarak anlamadım
Öyle ise şöyle başlayalım sevgili kardeşim. Burada BİR ASLAN BAŞI İLE BİR YILAN BAŞI VAR. Bu işaret bu alanda kıymetli bir mezar olduğunu Yalnız yanındaki yılan başının Bu mezarın bir kapalı veyya açık bir mağarada olabileceğini. Bu kapalı mağara sonradan kapatılıp kamufle edilmiş olabilir. Veya bu aslanın baktığı yöne bakın . Bu işaretin yakınlarından boşluk tespiti yapın kendisinden değil kayadan metre civarından mezarın girişi olabilir lakin her şeyden önemlisi bu işaret ilk önce mağarayı çalıştırır ve işide oradadır. Bunun işi hiç kolay değildir bunu da baştan söyleyelim. Çünki bu değerli mezarı sembol eder hemen öyle basit iş değildir. Yoksa kimse ahanda ben bu kayaya emanet koydum demez. Şansın bol olsunEkli dosyayı görüntüle 214939

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Oğuzboyu üstad seninkinin Bi tık üstü O. Resimi büyüt bak reklam olmasın kimyasal patlama maddesi sadece güçlendirilmiş hali seninkine iş yapar dene ama dikkatli ol zaten yasadışı değill

Oğuzboyu

Aktif Üye
Mal bulanındır Teşekkür ederim kardeşim de.. Bu patlıyor mu ve telefondan girdiğim için resmi tam ekran açamıyorum marka falan göremedim :)

feylezof

Member
Gölgenin düştüğü yerde ve ok yönlerinde boşluk ara,özellikle meşe taraflarına doğru.Sabah gölgenin ilk düştüğu yer ile akşamleyin son düştüğü yer arasınıda dikkate al,Dardanos ustanin cizdiği arslan tarafındanda resimler gerek, arslanin burnunu koyduğu yeride ihmal etme boşluk bak.Bu kayanın topraga birleştiği veya topraktan 5,6 parmak üstte kayada bi kasa bak, kobranın boyun altını es geçme.Nasibiniz bol olsun.

Son düzenleme:

Safakk

Bilgili Üye
Teşekkür ederim ustalarım işimiz çubuğa kaldı burda artık usta makina çalışmıyor

Safakk

Bilgili Üye
Bide yılan kafa üzerinde 3cm derin 5.6 cm genişlikte oyma

Safakk

Bilgili Üye
Mrb ustam burda çubuk iş yapar öteki çihazlar yanıyor ne yapacam