KAPLUNBAMI

dr.

Bilgili Üye
Gömüyü çok uzaklarda arama, ya dibini araştır yada başının, varsa kuyruğunun baktığı yöndeki kaya, kuyu vb. yerleri araştır. Kayayı yanlış yorumlamadıysak birşeyler bulursun inşallah hadi hayırlı akşamlar.

defi

Bilgili Üye
usta onun boynuzları var mandamı ne

spyfrs

Moderatör
Moderatör
@dr. Var Usdam,
Kaplunbanın hemen yanından Ana kayadan yarma yol.var bu yol yukardan giden.patikayla birleşir 150 metre tahmini ilerde KİLİSE var,
Kaplunbanın olduğu yerin hemen dibinde derede 50 cm.tahmini boyda bir MİHRAP vardı,
Mihrapdan suyun akıntı dikine biraz ilerde OTURAK taş vardı Özel yapım, Dahası var,
sen kaplumbağayı bırakda şu mihrabı bir göster bakalım sonra kliseye varırız.

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
ADMINLER ,, BEN dr ye özelden yazdım,

cevap verecekken muhabbete dalmışım

Ekli dosyayı görüntüle 308678 Beğen Cevapla
Rapor
Tepkiler:Sen ve Mal bulanındır

Başkasının özel görüşmesini bir başkası nasıl okuyor,
Yani sitede güvenlik sıfır herhalde , yorumlarınıza sunuyorum,
Özel de sohbete katılabilirlik kısmı var, tiklemişsen okunur kardeşim. Site güvenliği ile alakalı bir durum değil!!

spyfrs

Moderatör
Moderatör
Moderetör olunca uslup böyle oluyor ?
öküz altında buzağı arıycağınıza konuya yorum yapın moderatörlükle uslubun ne alakası var Yönetici arkadaşlar alın moderatörlüğümü birinin gözüne batmış. Ben herzaman sert konuşurum bilen bilir oyalamam şurayı kaz şöyle yap böyle yap yok bende varsa var yoksa yok üzülcek diye kıvırmam bildiğimide yazarım bu kaplumbağa değil ama mihrap işaretinden bahsettiği için mihrabın göstermesini söyledim ne oldu şimdi ??

balkaya34

Bilgili Üye
öküz altında buzağı arıycağınıza konuya yorum yapın moderatörlükle uslubun ne alakası var Yönetici arkadaşlar alın moderatörlüğümü birinin gözüne batmış. Ben herzaman sert konuşurum bilen bilir oyalamam şurayı kaz şöyle yap böyle yap yok bende varsa var yoksa yok üzülcek diye kıvırmam bildiğimide yazarım bu kaplumbağa değil ama mihrap işaretinden bahsettiği için mihrabın göstermesini söyledim ne oldu şimdi

Hiç kimseye kimsenin sert konuşma hakkı yok, Insan karşısında ki insana nasil hitap ederse karşısındakinden benzerini görür, Ayrıca ben kırıcı bir kelimede kullanmadım, Benim yazım birilerine batiyorsa okumaz olur gider,

balkaya34

Bilgili Üye
Hiç kimseye kimsenin sert konuşma hakkı yok, Insan karşısında ki insana nasil hitap ederse karşısındakinden benzerini görür, Ayrıca ben kırıcı bir kelimede kullanmadım, Benim yazım birilerine batiyorsa okumaz olur gider,
Öküz altında buzağı ariyorsun demissin açıkça yazabilirsiniz, Benim aradığım.hic bir buzaa filan yok, Resim koydum varsa bir yorumu bilen anlayan yorum yapar , Bir resim.koyarsiniz biri ,Böcek der ,Birisi deve der , herkesin bakış açısı farklıdır, hoş görü lazım,

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: dr.