kalp oyması

ÖMER HATTAB

Editör
Ekli dosyayı görüntüle 144024
sercan ustaya kayanın yapısıyla ilgili görüşüne katılmakla birlikte
dikkatli bakılırsa kayada işçilik göze çarpıyor tabii benim bakış açıma göre
kayanın toprakla buluştuğu yerde sağ tarafa doğru boşluk baklımasın tavsiye ederim.

mst

Yeni Üye
orası zaten dikatimizi cekti kontrol ederim saol

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Şu kalbi ben neden göremiyorum mübarek
Sadece kalbin resmini at bir göreyim hocalarım yorumlarını yazmışlar sağolsunlar

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
evet bu bir kalp fazla derin deyil ustalarımda belirtmişlet bu bir bayan mezarı kalp ayrı zamanda hem tuzak der hemde sır bu kalbin
Bir kasası olmalı ama kolay bulunacağını sanmıyorum
O Bölgenin etraflı bir araştırmalısın
Kalp ayrı zamanda kırmızının temsilidir
Bölgede kırmızıyı anımsatan bir yer ara
Bu kırmızı toprak .kaya taş gibi şeyler aramalısın yada
Kalp bir şeyin varlığını anlatır ama yön vemez
Kalp genelde ek işaretlerle kendini tamamlar
O yüzden başka işarerler de bukmalısın
Kurbanım bu iş nasip işi

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 144059

Selamlar. Çok güzel bir yer. Görsel muhteşem.

Kırmızı işaretlediğim yere diğer ustalarım da dikkat çekmişler. Kırmızı yerimin içindeki sarı yere de bazı ustalar bakmış. Sarı yerin bir şeyler anlatmaya çalıştığını düşünüyorum. Belki başka bir işaret, bir kroki ihtimali... Temizlenerek yeniden fotoğraflanması halinde ustaların değerlendirebileceğine inanıyorum.

Yeşil renkle çizdiğim yerde de bir olay tasviri olduğunu zannediyorum. Temizlenmesi taraftarıyım. Velhasıl beyaz olarak işarrtlediğim bölgedeki yosunların temizlenip incelenmesi gerektiği kanısındayım.

Ayrıca mor renkle işretlediğim kayalar bana basamak parçaları gibi geldi. Sonradan kırılmış bir merdiven olabilir. Eğer öyle ise mavi yuvarlağa aldığım açık yere doğru gidiyor ki orada bir boşluk, açılmışlık görünüyor. Oraya baktınız mı? Bakıp fotoğraflamanız gerekiyor.

Alanı ustaların dediği şekilde incelemeye alıp detaylı analizini yaptıktan sonra işleme geçiniz. Aksi takdirde yanlış yönlenir ve boşa yorulursunuz; biz bunu istemeyiz. Kontrol ve işlem sırasında lütfen doğaya zarar vermeyiniz.

İzinsiz kazıya hayır!

Sevgiler.

Son düzenleme:

mst

Yeni Üye
detaylı resimlerini cekip atarım buraya resimleri cektimiz gün yağmur yadığı için inceleyemedik Kullanıcı

mst

Yeni Üye
kazama merhaba detaylı resim atıcam o dedin parça sonradan koyulmuş gibi cıkrmı diye incelemedik ama gittim de bakcam saolun

mst

Yeni Üye
dediniz yerleri inceledim dogal duruyor bi işlem yok yosundan dolayı öyle duruyor o köşesidende ümitlendik ama orda dogal aynı kaya bütün başka resimler cektim kalp işretinin etrafında büyük oymalar var Kullanıcı