Isaretsiz mezar olurmu

Nil

Engellendi
Koto yarım kalan yerin yakınlarında tamamlanmışı olmassa olmazıdır bu işlerin . yarım kalma sebebine gelince , öncelikli sebebi kaya yapısı ,diğer sebeb ise kişiler sağlıklarında yaptırırlamış bu tip mezarları , ya kişi erken öldü başka yere gömüldü yada herhangi bir sebebten vazgeçti. dediğim gibi bu orada tamamlanmış mezarların varlığının en büyük kanıtıdır . adresin doğru yani iyi araştır gözlemle hep askıda kaya mezarı arama , zeminde çok daha fazla vardır tümseklik olur çakıl yığını şeklinde olur vardır illaki.

Nil

Engellendi
Koto en kıymetli mezarlar yaşantı yerine en yakın olanlardır, yaşantı yerinin girişlerinde olur genelde . bazende karşısında olur yaşantı yerine göre değişir yani

Koto

Yeni Üye
Zeminde mezar arayamiyorum cunku dagin yamaclari etekleri heryer micir buyuk kucuk butun kopan kayalar etrafta toprak zemin gormek yada zeminde butun kaya gormek cok zor . Belkide bu yuzden bulamiyorum mezarlari belkide cok basitlerdi ama hep kayalarin yukaridan kopup gelmesiyle tumunun ustu kapanmis olmali .. simdi biraz daha anlasilir oldu bolge benim icin yardiminiz icin cok tesekkur ederim ...