Hayirli aksamlar ustalar bide siz bakin dogalmi degilmi

Defineci adam

Aktif Üye
Burası ?/ 1 milyon sit alanidir. Orada bir haftasıni geçirecek adamı buhar ederler gibime geliyor.
Yok baskan 3.4 yildir gider gelirim bu bolgeye sikinti yok bi cobanlar elime ayagima dolaniyodu baktim gidecekleri yok odunlu semaverle 1 caydanlik dolusu cay demledim cagirdim istik o gundur bugundur her gitmemde cay iceriz burda sikinti yerlesim yerine yakin olmasi 3yuz 500 metrede evler var yani fazla gurultulu aletlerle calisilmaz sikinti orda

Defineci adam

Aktif Üye
Benim takildigim bu merdiven gibi olan yerin tam yukarida bittigi yerde ki bu tas 1resimde isaretledigin tas 2

Cemov

Aktif Üye
Yok baskan 3.4 yildir gider gelirim bu bolgeye sikinti yok bi cobanlar elime ayagima dolaniyodu baktim gidecekleri yok odunlu semaverle 1 caydanlik dolusu cay demledim cagirdim istik o gundur bugundur her gitmemde cay iceriz burda sikinti yerlesim yerine yakin olmasi 3yuz 500 metrede evler var yani fazla gurultulu aletlerle calisilmaz sikinti orda
Devlet çobanlarida kullanıyor dikkat et kimseyede güvenme bence. Hatta en çok cobanlardan kork.