Gül ( papatya ) Aile putu bi arada.Yardım lütfen.

simpatyan

Aktif Üye
Girişler ve kapaklara işaret konulduğu oluyor . Oyüzden birde murç izleri var işaretlerin haricinde kanallar fln.
Allah senden razi olsun zahmet edip cizmissin ustam.Kanallar var ustam işaretin üst taraf daire şeklinde zemine kadar iniyor.Ama bosluk sesi alamadik.

simpatyan

Aktif Üye
Saygı deger ustalar bi yol gösterin nerden başlamak gerek.
Uğraşmaya degermi,bu işaretler kaya mezari anlaminami geliyor.Bu 2 isaretin bi arada olmasi neyi anlatiyor.

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Simpatyan kardesim fatih ustanın gösterdiği yerde çok muamma ve oraya bakarken bende hafif sol çaprazında bi alan gözüme takıldı .İşin zor :)
Buraları incelersin gittiğin de .Yakın resimlerini al bizde bakalım .

simpatyan

Aktif Üye
Simpatyan kardesim fatih ustanın gösterdiği yerde çok muamma ve oraya bakarken bende hafif sol çaprazında bi alan gözüme takıldı .İşin zor :)
Buraları incelersin gittiğin de .Yakın resimlerini al bizde bakalım .
Teşekkür ederim can abim degerli yorumun için.Allah nasip ederse yakin foto alirim.İşim gercekten zor:)))Peki abim kesin olarak kaya mezarimi var burda.Sanırim birden cok mezar var gül ve aile putu etrafinda bi suru hac isaretide var.

simpatyan

Aktif Üye
Ekli dosyayı görüntüle 134560 buradaki kaya düz bir kayagibi duruyor işcilik var gibi oraları kontrol edin
Teşekkür ederim saygı deger abim,yorum icin.Nasip olursa bu sefer verdiginiz bilgilerden yola cikarak calisma yapacam.Peki ustam burda bizi ne bekliyor.Gül diye tabir ettigim isaret bayan mezarimi.Aile putu ile bi baglantisi yokmu.Etrafindaki haclarda ayreten baska mezarlarindami oldugunu soyluyor.Resimlerde goruldugu gibi mezara elverisli düz alan yok,birden cok kaya mezarimi var burda.saygilar ustam

Şirvan

Operatör
Papatya bayan der bulunmamış ise oralardadır uzakta değil

Pscyhe

Engellendi
Valla kardesim bend baktim baktim merdiven goremedim..herhalde baska bir konuya yazacakken sana yazmis olabilirim hakkini helal et..