Gtr Strong

alidemir78

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar cümleten selamun aleyküm bu gtr strong 3d yeralti goruntuleme sistemi kullanan varmi nasıl cihazdır ise yararmi detaylı bir bilgi yok alınır mı alınmaz mi 20 birimde var 400 birimede var fiyat olarak goruntuleme cihazları iş yapar mı bunlar teşekkürler

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Merhaba arkadaşlar cümleten selamun aleyküm bu gtr strong 3d yeralti goruntuleme sistemi kullanan varmi nasıl cihazdır ise yararmi detaylı bir bilgi yok alınır mı alınmaz mi 20 birimde var 400 birimede var fiyat olarak goruntuleme cihazları iş yapar mı bunlar teşekkürler
Bu cihaz Hira dedektörün cihazı değil mi ?

blueverse

Bilgili Üye
uzak dur önce paranı sonra sağlığını sonra umutlarını en sonda hayata küsersin :)

baba3315

Yeni Üye
Kurbanım ben kullanıcısıyim, bu gradyo sistemdir, biraz tecrübe etmen lazım, mineral dolgu doğal toprak vs analiz tecrübesi onemli olan, en son arkadaşlara alan taramanın noktalidigi yerde 1.80 de metal olabilir dedigim yerde aynı derinliklerde erimiş tencere sapı çıktı, işine gelmeyen çamur atıyor bu cihazlara, evet çok dandik olanlarda var , ama GTR parasına göre idare eder bir cihaz, çok şey bekleme ama iyi bir alan tarama ile birleştirir sen şans oranını artirirsin

SoloTürk

Yeni Üye
Cihazda şahsi tecrübe sahibi değilim,kullananlardan bildiğim kadarıyla cihaz amacına uygun çalışıyor ve yeterli seviyede performans veriyor.
Satıcıların birbirini karalamasına aldanmayın. Kullanıcılarından fikir almaya bakın.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Arkadaşım soru soruyorsun insanlar olumlu yada olumsuz cevap veriyorlar sağolsunlar. Sen Konuna ilgi gösteren insanlara ilgi göstermeyip muhattap dahi olmuyorsun.... Bu çok saygısızca bir hareket. Yapmayın bunu.

alidemir78

Yeni Üye
Arkadaşım soru soruyorsun insanlar olumlu yada olumsuz cevap veriyorlar sağolsunlar. Sen Konuna ilgi gösteren insanlara ilgi göstermeyip muhattap dahi olmuyorsun.... Bu çok saygısızca bir hareket. Yapmayın bunu.
Konuya cevap verildiğini görmedim bildirim gelmedi benim amacım hadriana polisi bilen vardır Eskipazar tarafında kaya mezarları var 1-2 metrede bu tür mezarları görürmü çok yer gezdim büyük tumunusler var açılmış 6-7 metre derinlik var bunları goruyor mu

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Konuya cevap verildiğini görmedim bildirim gelmedi benim amacım hadriana polisi bilen vardır Eskipazar tarafında kaya mezarları var 1-2 metrede bu tür mezarları görürmü çok yer gezdim büyük tumunusler var açılmış 6-7 metre derinlik var bunları goruyor mu
Ben kullanıcısı değilim ama görür heralde. Kullandığım cihazı tavsiye ederim ancak. Öyle 1/2 metreleri leblebi gibi yer tavsiye edeceğim cihaz. POWER PULSE. Aynı sistemin daha fazla geliştirilmişi, sistem olarak.