Eşkiya belgelerine son aranan yerleri buldum arkadaşlar

hvefam

Engellendi
Belge 6: Arkacık Değirmeni;

Buradan bir buçuk saat kıble tarafında Cineviz Kalesi var. Yolu kıble yönünde,
döşeme bir patika, manda şeklinde bir taş var bu taşta 7 adet put var, burada
30 santim kalınlığında 3
metre eninde 3 metre genişliğinde bir taş var burası kapaktır.
Kapak kaldırılınca, merdivenlerden kilitliyi kapıya ulaşılır, kapı açılınca içeri
girilir, içride sağlı sollu tam 38 oda vardır. Ortada bir su havuzu var. Havuzun
etrafını dolaş,1048 nişanı gör,kartal başlı çatallı iki yılan görürsün,tam
burada kapı açılır,burada çok büyü hazine var, kuyulara aldanma içi hayvan ve
insan cesetleri ile doludur.

Üstümüzde KARA TEPE dir. Hakiki
ismi KORDON TEPE sidir. + şifresi yukarıda bak bu değirmene bakar. Dikkat argın
doğusunda kalır. Değirmeni ana kayayı oyduk değirmen yaptık, içini doldurduk ve
ismini de ARKACIK DEĞİRMENİ koyduk, kapattık. DOMUZLUKTAN çıktık suyun ağzında
bir domuz resmi yaptık. Değirmenin doğusuna gelen tarafına, dağın birinci tepeyi
aşarak kazan dereye varırız. Burada kapalı her bir yeri ana taştan oyulma DAĞARCIK

DEĞİRMENİ ni oyduk ve yaptık. 6
metre genişlik 6 metre derinlik yaptık. Domuzluktan dökülen
sular altında ÖKÜZ resmi yaptık. Boynunda ÇAN var, bu öküzün ayakları istikametinde
I metre kazınca kapak taşı bulursun. Dikkat edelim öküzün arka budları üstünde
ok saplıdır. Bu DAĞARCIK’ ın ispatıdır.
Dikkat edelim ARKACIK değirmeni ile
biraz aşağıda 5 arşın kadar xxxxxxxxxxxxx 6 ya 6 dır. Xxxx arşın kadar bir yığma
gördüğün zaman yanında bir kaya var. Bu kayada bir leylek resmi var.

Sofra kayanın doğusuna gelen ilk tepeyi aşarsak arkası kazan deresidir. Burda bir düz alan içinde bir süre konakladık. Burada bir balık işareti olup bu balık işareti orda bulunan mağarayı ve malını işaret eder. Bu mağara Bizanslılardan kalma kral Mihail mağarasıdır. Biz mağarayı hazır bulduk. İçinde 60 kazan dolusu envayi çeşit para ve mücevher vardı. Bir kısım silahlar ve değerli heykellerde yine bu mağaranın malları arasındadır. Bu mağara bir şelale kenarında olup ağzına bir değirmen inşa ettik bu değirmenin adı arkacık değirmenidir. Bu isim tarafımdan verilmiştir. Bu değirmenin diğer adıda kazandere değirmenidir.
Kazan dere haricinde 6 yerde daha arkacık değirmeni vardır aynı işaretleri taşır hepsi sahtedir. Sadece kazanderedeki değirmen gerçek arkacık değirmendir.

hvefam

Engellendi
Aradan 200 yıl geçmiş siz dört dörtlük işaret peşindesiniz, lütfen komik olmayın..

hvefam

Engellendi
Aynı resmin sağ tarafından yakın çekimi İnsan kafası taşa dikkat lütfen..

hvefam

Engellendi
Adamın burnu geçen zamanda deforme olmuş, buyrun..

hvefam

Engellendi
Evet az önce yorum yapan arkadaşlar, saçmalamaya devam edecekmisiniz yoksa adam gibi yorum mu yapacaksınız.. Sataşmak veya konuyu bi yerlere saptırmak niyese her sitede var, bunun kimseye bir faydası yok arkadaşlar, herkes seviyeli bir şekilde yorum yapabilir, ama yorumlar seviyesizleşirse olmaz, lütfen..DEĞERLİ KARDEŞİM SİZİ EDEPLİ OLMAYA DAVET EDİYORUM VE ÜSTADLARDAN ÖZÜR DİLEMELİSINIZ (HAYATTA EN DEĞERLİ HAZİNE SEVGİDİR)

Moderatör tarafında düzenlendi:

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@nik ustam, sizde bir bakarmısınız?
s.a.dererlİ üstadIm izliyorum elimde kalan bubelgeleri yakinda siteye atacağim çoğu biti az kldi biraz sağlik sorunlaran dolayi geç kaldim .

Saygilar ve sevgiler.

hvefam

Engellendi
Domuzluktan dökülen
sular altında ÖKÜZ resmi yaptık. Boynunda ÇAN var, bu öküzün ayakları istikametinde
I metre kazınca kapak taşı bulursun. Dikkat edelim öküzün arka budları üstünde
ok saplıdır.

hvefam

Engellendi
s.a.dererlİ üstadIm izliyorum elimde kalan bubelgeleri yakinda siteye atacağim çoğu biti az kldi biraz sağlik sorunlaran dolayi geç kaldim .

Saygilar ve sevgiler.
Geçmiş olsun kardeşim değerli yorumlarınızı ve varsa şu belgelerin asılları lazım, teşekkür ederim..