En Kolay Mineral Eleme Yontemi- Cubukcularin Dikkatine-Cok Onemli

kabakburgiba

Operatör
şimdi arkadaşın sorduğu soruyu bende şakül açısından cevaplamaya çalışayım. mola bittiii.kalktım ayağa.eğildim ayakkabıları çıkardım.çorapları çıkardımmm.bastım çıplak ayakla toprağa.bi 10 dk da öyle gezindim.vücuttaki elektriği attım.sonra attım elimi belimeeeee,çektimmmmmmmmmm..........******???????.durun kaçmayınnnn.silah milah yok laaaaaa belimde.durunnn.desemde ne faydaaaaaa.çektimmm benim emektar şakülüüü.önce iki avucumun arasına aldım.okşadım,sevdim,ovuşturdum.birazda okudum.haydi bakalım,ya ALLAH,Bismillah.çektim kendimi alandan 5 m ileriye,sol elim BOŞ.şakülde ip b oyu ALTIN.tuttum.atım yaptı.haaa burda altın sinyali varrrr.devam ettim hedefe doğru.çekim alanının üzerine geldim.hedefte dömede yaptı.(Şimdi burda dikkat etmeniz gereken şu.şakül kaç döngü yani tur yapacak onu sayın.50 den fazla yapacak.cevabını sonunda vereceğim.)hedefte dönme yaptıdan devam edelim.tekrar 5 m geriye çıkalım.acaba burda başka ne var.sırasıyla bakalım.hani daha önce çubukla baktığımızda demir de var dı.şakülü demirde ip boyunu tutalım.atım yaptı.hedefe ilerledik.altın sinyali aldığımız aynı yere gidip dönme yaptı. tamammmm.haaa burda demir ve altın vaaarrrrrr.olamaz mı oluuurrrrr.ama kafada şüpheler var.acaba mineral mi var buradaaaa.yyaaaa dimiii.biz bunları sırası ile yapmayıp,vurraaaaaa deyip burda sarı kız var dersek.hacı şöyle dedi cinci hoca sola dedi,dedektör sağa dedi.dedilerde dedileerrrrr.hah işte ondan sonra bi bakmışsın 20 m yerin dibine inmişsin.elde var sıfır.eee bir sürü masraf,pil de bitti.umutlarda bitmeye başladı.ne hacısı,ne hocası kaldı.ulaaa cinler bile terketti orasını.arkadaş gülermisin ağlarmısın.vallaha bi kitap yazsak iyi satar haaaaa. 2.500 lira dan aşağı olmaz.oohhhhhhh GERMOoooooooo zengin olduk laaaa zengiiinnnn. ben bırakıyom define işini.kitabı kim basar kiii. vaaamı yardımcı olacak.

kabakburgiba

Operatör
neyseee.gelelim sadede.şimdi burda mineralmi olup olmadığını en kolay şekilde nasıl anlarız.hikayeden devam edelim.daha iyi anlarsınız.(not= şakülçünün yanında olması gerekenler.her zaman.1. saf altın.veya lira altın(bakır karışımlıdır lira).2. doğada bulduğunuz taş numuneler.küçük parca olur.genelde altın ve demir dirler.)daha önce yazdım elim BOŞ diye.şimdi sağ ele saf altını alınız.yine 5 m geriden tutunuz.1 mde olur.şakülüün ip boyu altın olsun.daha önce elimiz boş iken tutukta altına atım yapmış idi.şimdi el dolu saf altında.hayatta atım yapmazzzzzz.bu 1. şimdi elimize altın lirayı alalım.bakır karışımlıdır.atım yapmaazzzz.dönme yapmazzz.eeeeee ne oldu hani burda sarı kız vardı.buda ettimi 2. şimdi numune taşlardan demir karışımlı olanı alırız. sol elimize.bu sefer atım yapar,fakaaaaatt üzerine gelince dönme ,tur yapmaaaazzzz.ettimi 3.bakın özetle ne oldu.altını elimize aldık.ne atım yaptı nede dönme.altın ve demir madenli taşı aldık.sadece atım yaptı.fakat dönme oda yapmadı.eğer altın olsaydı burda hem atım yapacaktı,hemde 22 tur yapacaktı.o zaman altın var olacaktı.karışımlı yani mineralli taşı tuttuk oda tur yapmadı.tur yapmayan yerde böylece anladıkmı mineral olduğunu.bizim için önemli olan neymiş.tur sayısı. gelelim 4. maddeye.ne vardı burda demir değilmi.mineralli taş sol elde. bu sefer şakülü altında değilde ip boyunu demirde tutuyoruz.demirde atım yapar,tam üzerine gelincede tur yapar.bu tur sayısıda 34 tür. işte hikayenin sonu.bunları uyguladım.bu şahıslara dedimki.bi parçada taş koydum numune olsun diye cebime.hadi bana eyvallah.sizde burdan alın taşları o var deyen arkadaşlara benim hediyem olsun.sizede geçmiş olsun.

GERMO

Engellendi
kabakburgiba ustam bizim gönlümüz zengin ustam, bak kimseden birşey esirgemiyoruz, bilgi vermekte bir iyiliktir sadakadır.

kabakburgiba

Operatör
109 da bi 50 yazmıştım.cevabını sonda yazacağım demiştim ya.şimdi şakülcü arkadaşlara bi sır daha verelim de bı işi bugünlük sonlandıralım.isteyenler not etsin.ihtiyacım olmaz diyenlerde okusun geçsin GERMO da dahil.:72:şakülde 50 turdan fazla yapan(döngü sayısı)hiç bir şeye itibar etmeyiniz.bırakın gitsin.kim ne derse desin. boş verin.işe yarar bir emare değildir.:confused:

GERMO

Engellendi
@kabakburgiba ustam diğer yerde moderatörlüğe terfi etti ustalar, kış soğuk çamur bir yere gidilmiyor, dedim ustamın bilgilerini harmanlayarak bilgi paylaşımı yapam, her zamanki gibi senden hırhızlık yaptım bilgin olsun.
:174:

Son düzenleme:

GERMO

Engellendi
Bugünlük sonlandirma ustam, hani arşivin kapısı açıkken biraz daha Dök bilgilerden bizim başka kimimiz var, yigit babayigitler terkedip gitti zaten.
109 da bi 50 yazmıştım.cevabını sonda yazacağım demiştim ya.şimdi şakülcü arkadaşlara bi sır daha verelim de bı işi bugünlük sonlandıralım.isteyenler not etsin.ihtiyacım olmaz diyenlerde okusun geçsin @GERMO da dahil.:72:şakülde 50 turdan fazla yapan(döngü sayısı)hiç bir şeye itibar etmeyiniz.bırakın gitsin.kim ne derse desin. boş verin.işe yarar bir emare değildir.:confused:

kabakburgiba

Operatör
@kabakburgiba ustam diğer yerde moderatörlüğe terfi etti ustalar, kış soğuk çamur bir yere gidilmiyor, dedim ustamın bilgilerini harmanlayarak bilgi paylaşımı yapam, senden hırhızlık yaptım bilgin olsun.
:174:
vallaha gardaşım,rengim sarı olmuş,kımızı olmuş,mor olmuş benim için hiç farketmez.üye olsun bana yeter.burdada arkadaşlar sarı layık görmüşler,sağ olsunlar var olsunlar.bu bile çok.üye yazsa daha memnun olurum.ben burdayım.verilen göreve elimden geldiğince layık olmaya çalışıyorum.burda yazar burda çizerim.ziyaretine arada gelirim GERMO kardeşim.

kabakburgiba

Operatör
Bugünlük sonlandirma ustam, hani arşivin kapısı açıkken biraz daha Dök bilgilerden bizim başka kimimiz var, yigit babayigitler terkedip gitti zaten.
bak demedi deme.bu dert seni kanser edecek.çareside yok yokk.yokk.anla ne demek istediğimi.

GERMO

Engellendi
sef_er kardaşım Yetiş koş hele koş, pirimizi bulmuşuz, not defterin her zaman yanında olsun, bir koluna ben, diğerinden sen tut ki ustam kacmasin, Sedegor dan bize fayda yok, mayhem ustam da unutmuş bizi, Mal bulanındır ustam sahilde keyifte, Aliömer ustam yeni projeler peşinde, bu Mhmt82 ustam a ne oldu, kayiplarda, Root usta işaret ten başka anlamam diii, deli fırat soguktan bir yere gidemi vurmuş kendini siyah demlikli davşan kanı çaya, MendereS ustam desen düşmüş wolcanin peşine, atıp tutanlar yiğitler kayboliiiii, BulursamKader25 bayram kardaşım çubuk harici bilmim diii, bi kaldık kabakburgiba ustamın eline, kabakburgiba ustam çay istisiiiiiiiiin abe.

GERMO

Engellendi
Ustam biz Abdal gomleginide giysek, Grand tuvalette giyinsek yinede ayniyiz, biliyorsun ustam site yeni, arşiv yoktu, inanki dedim bir faydamız olsun, sağolsun kardeslerim layık görmüşler, yinede faydamız olur inşallah, bugünlerde başka yoğun işlerim var ustam, böyle fırsat buldukça, gözümüz ve gönlümüz dost diye bildiklerimizi arıyor, Allah cc razı olsun sizlerden. Başımızın tacisin ustam varolasın hep. Işın gücün rastgele.
vallaha gardaşım,rengim sarı olmuş,kımızı olmuş,mor olmuş benim için hiç farketmez.üye olsun bana yeter.burdada arkadaşlar sarı layık görmüşler,sağ olsunlar var olsunlar.bu bile çok.üye yazsa daha memnun olurum.ben burdayım.verilen göreve elimden geldiğince layık olmaya çalışıyorum.burda yazar burda çizerim.ziyaretine arada gelirim @GERMO kardeşim.

kabakburgiba

Operatör
@sef_er kardaşım Yetiş koş hele koş, pirimizi bulmuşuz, not defterin her zaman yanında olsun, bir koluna ben, diğerinden sen tut ki ustam kacmasin, @Sedegor dan bize fayda yok, @mayhem ustam da unutmuş bizi, @Mal bulanındır ustam sahilde keyifte, @Aliömer ustam yeni projeler peşinde, bu @Mhmt82 ustam a ne oldu, kayiplarda, @Root usta işaret ten başka anlamam diii, @deli fırat soguktan bir yere gidemi vurmuş kendini siyah demlikli davşan kanı çaya, @MendereS ustam desen düşmüş wolcanin peşine, atıp tutanlar yiğitler kayboliiiii, @BulursamKader25 bayram kardaşım çubuk harici bilmim diii, bi kaldık @kabakburgiba ustamın eline, @kabakburgiba ustam çay istisiiiiiiiiin abe.
germo@ kardeşimmm.hem benden bi şeyleeee çaliiiisinnn.hemide bi çayla kandirisiiiiinnn.öğle oldu.sabahtan beri yaqzıyoruz mayhem ustamm öğle oldu öğleee.karnımız açıktı.çayı bulduk ta yemekte senden olsun daaa.ooo öğle ezanı okunuyor.ben kaçar.hadi namaza.

GERMO

Engellendi
Ustam yemek neki, şöyle karışık bir kebaba ne dersin, şimdi sef_er görse, hemen kiskanacak, gel kardeşim sende gel, mayhem ustam sanırım maaş almamış iş kırık saklani belki.
germo@ kardeşimmm.hem benden bi şeyleeee çaliiiisinnn.hemide bi çayla kandirisiiiiinnn.öğle oldu.sabahtan beri yaqzıyoruz @mayhem ustamm öğle oldu öğleee.karnımız açıktı.çayı bulduk ta yemekte senden olsun daaa.ooo öğle ezanı okunuyor.ben kaçar.hadi namaza.