En Acemi Adam Boşluk Bulma Cihazı

efezeyus

Yeni Üye
Selamun Aleyküm;

Değerli üstadlarım en minimum bütçe ile boşluk bulma cihazı ne önerirsiniz ? ilginiz ve bilginiz için teşekkür ederim.

Not: cubuk ile boşluk bulma konusunu baştan aşağıya okudum, benim işim olmadıgı kanaatine vardım.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Elektrik çiden hurdacıdan iki tane 50.cm spagetti kalınlığında bakır tel al ikisini aynı hizada 10.cm bük ellerin aynıhizada kalp seviyesinde tut aşağı kat ahır foseptik kanalizasyon alanlarında ilerigeri 10.mt gitgel boşluğun bittiği ve başladığı yerlerde. Çubuklarını hareketini izle aklında başka şey olsun bakışınla zihnine yönlendirme. Avucunda sıkmadan sevgilinin eli. ellerindeymiş gibi şevkatle tut iyice belleyince huyunysuyunu o sana arazide sevgisini gösterir kolay gelsin sana kardeş

efezeyus

Yeni Üye
Elektrik çiden hurdacıdan iki tane 50.cm spagetti kalınlığında bakır tel al ikisini aynı hizada 10.cm bük ellerin aynıhizada kalp seviyesinde tut aşağı kat ahır foseptik kanalizasyon alanlarında ilerigeri 10.mt gitgel boşluğun bittiği ve başladığı yerlerde. Çubuklarını hareketini izle aklında başka şey olsun bakışınla zihnine yönlendirme. Avucunda sıkmadan sevgilinin eli. ellerindeymiş gibi şevkatle tut iyice belleyince huyunysuyunu o sana arazide sevgisini gösterir kolay gelsin sana kardeş
abi BulursamKader25 in makalesini okudum ordan yola çıkaraktan bana göre değil gibime geldi. birde hiç bir bilimsel bir tarafı yokmuş. bilemedim ki :20:

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
efezeyus bilimsellik kabul görseydi gömü kalmazdı ondan kardeşş bu sitede duayen isimler BulursamKader25 ve poseidon2023 ustalara bir danış bakalım. Bilimsel olursa sondajcılar aç kalır jeofizik kitabı baştan yazılır sen tarifimi uygula nekaybedersinki birden keyif alırsın

efezeyus

Yeni Üye
@efezeyus bilimsellik kabul görseydi gömü kalmazdı ondan kardeşş bu sitede duayen isimler @BulursamKader25 ve @poseidon2023 ustalara bir danış bakalım. Bilimsel olursa sondajcılar aç kalır jeofizik kitabı baştan yazılır sen tarifimi uygula nekaybedersinki birden keyif alırsın
Ne demek abim seve seve uygularım. lakin uygulama yapacağım yere gitmek için şehir değiştirmem gerek git gel hep masraf malum geçim zor bu devirde. elimde bir tane çekicim var 20 tl verdim aldım :) başkada bişe yok dediğini deneyeceğim saygılar.

timur964

konularim
Selamun Aleyküm;

Değerli üstadlarım en minimum bütçe ile boşluk bulma cihazı ne önerirsiniz ? ilginiz ve bilginiz için teşekkür ederim.

Not: cubuk ile boşluk bulma konusunu baştan aşağıya okudum, benim işim olmadıgı kanaatine vardım.
o zaman kesenin ağzını zorla Accmarter pn gibi cihazlardan alacaksın

Son düzenleme:

efezeyus

Yeni Üye
o zaman kesenin ağzını zorla Accmarter pnbibi cihazlardan alacaksın
Nedir o dediğiniz yazdığınız cihazı google amcada arattım türkçe bir şey yok :)

Bu arada forumda ki en cahil kişiye yorum yazdığınızı hatırlatmamda fayda var üstadım :)