Eklenti sorunu

Meltun

Bilgili Üye
Forum Bilgilendirme Mesajı

Geçersiz Komut: Eklenti
Eğer normal ve geçerli bir Linke tıkladığınızdan eminseniz, Lütfen, Yönetici ile irtibata geçin.
https://definesohbeti.com/antik-mezarlar-hakkinda-paylasim/58338-gorseller-gorseller.html

Yukarıda ki mesaj Feda arkadaşın görseller görseller konusunda ve ayrıca resim yükleme esnasında karşımıza çıkmaktadır.Gereğini ve bilgilerinizi rica ederim

Son düzenleme:

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Konudaki , eklentileri kontrol ettim .
Normal yüklenmiş olanlar sistemde görünüyor değişikliğe izin veriyor ama eklenti olarak görünen yerlerin içerisi boş .
Bu durum kullanıcı hatalı olabilir.
Resim yüklerken , resim boyutları çok yüksek olursa sistem kabul etmiyor .
Resim yüklenirken işlem yarıda kapatılırsa geçersiz komut olabiliyor .
Resim yükleme esnasında , resim kaynağını değiştirmek ve resmin adını veya bulundugu klasörden taşımak geçersiz eklenti verebilir .
Sitede resim yükleme % si bazen 2 -3 defa sarabiliyor bitmesini beklemek gerekiyor .

Deneme

[HR][/HR][HR][/HR]

The Thing

C*
Süper Moderatör
Eklenti çıktığı vakit "Düzenle" kısmından eki silip tekrar fotoyu yükleyip güncelleme yapmamız gerek, simdilik sorun böyle çözülüyor.

Meltun

Bilgili Üye
Konudaki , eklentileri kontrol ettim .
Normal yüklenmiş olanlar sistemde görünüyor değişikliğe izin veriyor ama eklenti olarak görünen yerlerin içerisi boş .
Bu durum kullanıcı hatalı olabilir.
Resim yüklerken , resim boyutları çok yüksek olursa sistem kabul etmiyor .
Resim yüklenirken işlem yarıda kapatılırsa geçersiz komut olabiliyor .
Resim yükleme esnasında , resim kaynağını değiştirmek ve resmin adını veya bulundugu klasörden taşımak geçersiz eklenti verebilir .
Sitede resim yükleme % si bazen 2 -3 defa sarabiliyor bitmesini beklemek gerekiyor .

Deneme

[HR][/HR][HR][/HR]
Eklenti çıktığı vakit "Düzenle" kısmından eki silip tekrar fotoyu yükleyip güncelleme yapmamız gerek, simdilik sorun böyle çözülüyor.
İlginiz ve bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederim.Ancak düzenle kısmından eki silip yeniden fotoyu yüklediğimizde de son yüklenen fotolar açılmış konumda görülebiliyorsa da, sildim diye düşündüğümüz eklenti altta 2.nci veya 3.ncü foto olarak tekrar karşımıza çıkıyor.Düzenle kısmından bahse konu işlemi tekrar yapmak istediğimde silinmesine izin vermiyor.Çünkü eklentiyi yazısı dahil önceki işlemde sildiğim için hiç bir şey görülmüyor.Değişiklikleri kaydet dediğimde yine karşınıza fotoğraf olarak çıkıyor. Böyle olunca da fotoğraf mükerrer oluyor.

The Thing

C*
Süper Moderatör
Birde gelişmiş seçeneğini deneyin yüklemeden önce.

mihendis96

Aktif Üye
Resim yuklerken yani konu altina cevap yazacagimiz zaman mesaj kutusunun hemen altinda cevapla , gelismis ve vazgec secenekleri var. Resim yuklemek istedigimiz zaman gelismis secenegine basip oyle yuklememiz gerekiyor. Ozaman sorunsuz sekilde islem gerceklesiyor.

Meltun

Bilgili Üye

Meltun

Bilgili Üye
Bilgilendirmeleriniz için tekrar teşekkür ederim.Benim ve bilgilenen arkadaşların bu sıkıntısı çözülmüştür.
Anlaşılan sıkıntı hızlı cevap ' ta
Ekli dosyayı görüntüle 241737

sandalci14

Operatör
kardeşim aynı sorun bendede oluyordu sebebi şu ki: bir resmi masaüstünden direk atınca onu dosya gibi yüklüyor burada eklenti şeklinde gözüküyor bazen açıyor bazen açmıyor onun için resimleri mümkün olduğunca resimler bölümünden yada klasör içinden yükleyin..

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Koray Kor dostum mesaj kutun dolmuş burdan yazayım sakıncası yoksa
mesaj kutumun mesaj sayısını maximum yapar mısın rica etsem
her gün mesaj silmekten usandım vallahi
:D