(ed) isveç HAYIRLI CUMALAR

Pscyhe

Engellendi
Siyaset veya siyasi gorus yapilacak en son yer burasi olsun bence arkadaslar.isin icin bu gibi seyler girdimi fikirler dusunceler konusulmaya baslandimi kirilmalar basliyor aradaki saygilar azaliyor o yuzden mumkunse ricam burda bu gibi seyler olmasin hepimiz abiyiz kardesiz bu duzen boyle devam etsin...kim ne dusunuyor neyi savunuyor kimseyi ilgilendirmesin bilgimizi tecrubemizi konusturalim gerisi disarda kalsin.bunlari yazmamin sebebi konunun ne anlattigi ve bizim bundan ne ders almamizken olay siyasete donmus.kimin ne yaptihi yapacagi bizi ilgilendirmemeli biz birey olarak ustumuze dusen vazifeleri yerine getirirsek bir cok insana ornek oluruz ornekler cogalisarda bir cok sey kendiliginden duzelir biz once kendimizi duzeltim.........

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bütünü kavrayamamış insanların düşünceleri, inançları ve yaptıkları kendilerine doğru görünse de aslında kesinlikle yanlıştır.
Her insan gerçeği, kendi bakış açısıyla değerlendir, kendini haklı görür ve fikirlerini sabitleştirirse inancı da o doğrultuda olmaya başlar ve yanlışa gider.

Bütünü kavrayabilmenin yolu, tek bir bakış açısıyla bakmamaktır.
bilmem ne anladın ragıp dostum

meratan

Aktif Üye
S.a dostlar
Bende bir şaka proğramı seyretmiştim.Avrupa yapımı.İnsanlar atm , ye kartlarını sokup para çekerken atm nin kapağı açılıyor ve bütün paralar meydana çıkıyor.Belki 10 dan fazla şaka zede paraları çantasına koyup kaçarken yakalandı.Buna ne demek gerekir.Anlamıyorum bizim insanımız niye hala kendini küçük görür.Çikolata olayının reklam olduğuna şüphe yok.Peygamberime ,kitabıma hakaret eden onu tanımıyan haşa allah c.c evli ve cocuğu var diyen birisine iyi demek haramı övmektir ve günahtır.
Saygılar