(ED) işlem anında

Erhan48

Aktif Üye
Bundan 8 sene evvel Gece saat 12 tenha bir dagin başında manzaralı bi yerde 5~6 arkadaş rakı içiyoruz. Muhabbet nasil olduysa seytan,cin konusuna geldi ,gelmeye kalmadı pat diye yani başımıza kedi yavrusu miav diye bi çıktı. Bardak firlatan mi ararsin,kosarak besmele cekeni mi ararsin .o kafayla motorlara nasil binip kactigimizi ben bile anlamadim.:)

SAHBAZ

Bilgili Üye
Yillardir arazideyim 7 defa AYETEL KURSI okuduktan sonra bastan asagi avuclarimla kendimi mest eder arazidede gulyabani degil ejderha gorsem korkmam iyi geziler..

edenbilir

Yeni Üye
Selamun Aleyküm, özel sebeblerden dolayı yoktum anca girebildim ustam;

1- Öncelikle ; Bismillah ile başlayıp ; naz ve felak'ı okuyun. Mağara gibi yerlere girerken önce biraz yüksek sesle AllahuEkber demeyi unutmayın.
2-Abdestli olmanızı söylememe gerek yoktursanırım :) Birde ustam bunları yapınca içinde şüphe olmasın biliyorun Allah bizimledir.

Define ararken veya çıkarırken okunacak dua;

” Ya Vekil! Ente-llezi tevelleyte umurül halaika ve ente-llezi kemmelte El turuka vel hakaika ve ente-llezi beyyente-ddekaika ve-rrekaika, kumte bi kiyafetil abidi ve tecelleyte fi idaretil mezidi vel iktidar. Ve leke-ttemkine vel istikrara, Es’elüke ya rabbül erbabi ve müsebbibül esbabi en terzukani ziyadeten fil kuvveti ve kemalen fil kudreti ve nuran fil izzeti ve metaneten fil kurba, ve re’yetü edrikü biha-ttibyane ve lisanen edrükü bihil beyan. fe entel camiül müteferrikatil umuri, ve entel kadirü ala ba’sü men fil kuburi… ”
---------------------------------------------------------------

erhan78

Yeni Üye
selamun aleyküm arkadaşlar 1 ay kadar oldu dort arkadas hoyukte calısıyoruz biri cukurda yanımda uzanıyor semaverden cay alıyım dedım egıldım orda bişey yok dıbımden sankı koskaca adam yuvarlandı sankı oturan kısı yanımdakı kacmaya basladı ben irkıldim insan yuvarlanırya o şekılde fazla surmedi kedi geldi gözleri fosvor yeşili gel pisi pisi yapıyorum gelmiyor üstüne gidiyorum uzaklaşıyor ben geri çekildikçe üzerime geliyor arkadaşlar bırakalım dediler bırakmak istemesemde mecburuyetten bıraktık uydudan alan taramayla baktıgımızda hedef altın bölge istanbul sarıyer ormanı ormanda kedinin ne işi var . kedidir kedi duanızı okuyun allahtan baska bişeyden korkmayın

Blackjest

Member
Cumleten selamun aleykum, ustam her işimizde tedbiri elden bırakmamamız gerekir, akıl bize ihtiyatlı olmayı emreder, doğrudur..
Ancak akıldan da üstün birşey vardır, inanç, bir hafız okudugu ayetelkursiyle içindekı korkuyu yenemezken, bir coban bir fatihayla kac kapı acıyor..
Bazı durumlarda tevazuyu elden bırakacaksın, insanoğlu üstün bir mahluktur, bu bilinçle neyi telaffuz edersen feraha kavusursun Rabbinin kulu olarak,
Şahsen yokluktan korkuyorum, acıkca, rızık Allahtandır velakin derdi yasayan bilir, bikeresinde boyle bakıyorum oturup duruken gece saat 2 gibi, kendı mulkumde tabi, boyları 1 er metre sayısı 7- 8 , ellerını yuzune kapatmış ağlıyolar , bı sıgara yaktım terkedin burayı dedim amma , ordan koye usulca gıttım arkamdan usulca gelıyıolar, yınede korku salıyo insanı, vesselam insansan , Allah dostu değilsen içinde korku her daim mevcut ha sana ne kadar zararı olur oda yıne içindekı samımıyete baglı,baki selamlar