Dut ağacı ve çivi

hepastios

Editör
abi yakin zamanda soguktan yagmurdan.biri siginmis oraya bu sektorden degil ..yoksa heryeri desilmis olurdu.cadir kurarken ip gerdirmek icin agaca civi cakilmis olamazmi yaani
Oraya ben sığınıp ateş yaktım çivi günümüz çivilerinden deyil ağaç kuru içi açılmış çiviyi içtende görünüyor

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Oraya ben sığınıp ateş yaktım çivi günümüz çivilerinden deyil ağaç kuru içi açılmış çiviyi içtende görünüyor
vaaayyy topraam niye demiyin saglam arge yaptim diyye illa bize nabiz yoklattiriyin...bol nasipler allah muaffak etsin.mekanin bakir..cekersin sen disini.

Mal bulanındır

Yok ustam sadece koltuk ve diyer üç mezarı çözdüm yerlerini garantiledim fakat çivi hakkında bişey bilmiyorum
yaw civisini yiyiim.takma kafana.O civili agacin etrafini agactan 2 adim ilerle daire seklinde cevir.sona bosluk tespitini yap.enfazla 1 mt derinde varsa var yoksa..buyuk kayaligin yakin cekim resmini yukle horasanli yer yada sembol varmi bakalim bukadar.. nett

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Hocam bu civar da çok işaret gören var at nalıda var fakat nalın olduğu yer müsait deyil kuleden görülebiliriz
At nalı direk. Malzeme aslında :) Ustam Rabbim muvaffak etsin. Ustalar söylenmesi gerekenleri söylemişler. Çivi ile ilgili hiçbi tecrübem yok malesef benimde

hepastios

Editör
yaw civisini yiyiim.takma kafana.O civili agacin etrafini agactan 2 adim ilerle daire seklinde cevir.sona bosluk tespitini yap.enfazla 1 mt derinde varsa var yoksa..buyuk kayaligin yakin cekim resmini yukle horasanli yer yada sembol varmi bakalim bukadar.. nett
Eyvallah tamam ama o çivi ne diyor mutlaka bir yeri işaret etmesi lazım aslında ağacın etrafında boşluk tespiti yaptım boşluk var 2 yerde ama deyerli vermedi illa çivi

Mal bulanındır

israr ediyorum kardes en azindan orasi kafandan cikar.zaman kaybetmezsin

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Ustam boşluktan ziyade direk değerli araştırmanı tavsiye ederim çivi ve nalın orda

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Direk kayaya bakıyor attığım resme hocam
Dogu bati, guney bati., kuzey bati gibi hangi yone bakiyor onu sordum. Yalniz yonunu verirseniz at naliyla iliskisine bakarak sizi ancak nal hedefe ulastirabilir. Yon onemli. Selametle kal