Dogal bir yer mi sizce ustalarım.

blueverse

Bilgili Üye
Tabikide doğal olmayan şeyler var😁😁

Marco

Bilgili Üye
Çubukcu goturebildin mi ustam, boşluk bul işlem yap gitsin. Dişini çek artık buranın. 😊

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Kanalın içindeki suyun toprakla birleştiği yerinde resimlerini çekiniz hatta biraz gıdıklayın bakalım ne var

Marco

Bilgili Üye
ustam güzel yorumlarınıza hastayım sagolun bilgi almak için kimisi bura dogal diyor
Teşekkür ederim kıymetli ustam. Doğal değil bence ustam, farklı paylaşımlara yaptığınız yorumları gördüm. Maşallah baya bir bilgilisiniz, buranın da işini bitirin hayırlısı ile ustam. Saygılar, sevgiler dilerim 🙋🏻‍♂️😇

Pikacı

Aktif Üye
Teşekkür ederim kıymetli ustam. Doğal değil bence ustam, farklı paylaşımlara yaptığınız yorumları gördüm. Maşallah baya bir bilgilisiniz, buranın da işini bitirin hayırlısı ile ustam. Saygılar, sevgiler dilerim 🙋🏻‍♂️😇
Çok sagolun varolun degerli ustam güzel yorumlarınız için tşk ederim çok riskli bir bölge bitirmeye çalışıcam ustam

28karayel28

Moderatör
Moderatör
maksimum ne kadar gıdıklayalım ustam
Usta şu kadar yada bu kadar gıdıklayın diyemem sizin oradaki çalışma sonucu çıkan bulgular doğrultusunda ilerlemek için demiştim ayrıca kayanın toprak altı ile buluştuğu kısımlarda işlem olmuşmu görmek lazım bunlar bir tahmin net birşey söylemek yanlış olur.

Pikacı

Aktif Üye
Usta şu kadar yada bu kadar gıdıklayın diyemem sizin oradaki çalışma sonucu çıkan bulgular doğrultusunda ilerlemek için demiştim ayrıca kayanın toprak altı ile buluştuğu kısımlarda işlem olmuşmu görmek lazım bunlar bir tahmin net birşey söylemek yanlış olur.
Analdım saygı deger ustam biraz kurcalanmış 10 cm kadar su döküp topraga düşüyor

spyfrs

Moderatör
Moderatör
bu kayanın sadece işaretli kısmını neden paylaşıyorsun aşağıda köy var köye bakan yamaçda açılmış yer varmı bakalım sonuçta o taraf doğu tarafı sanırım görmek gerekir, kayanın tamamını görmek yorum için daha uygun olur yoksa hangi yamaçda durduguna bakmadan şurda şu var demek olmaz.