dere,değirmen, kilise,çeşme, selale

30061977

Engellendi
Ustam bolgede kale tabir edilen yer varmı size birkaç kilometre mesafeli
var ama oraya cikmak imkansiz
burası rize ustam het yer ağaç ve yeşillik.
kayalık ve otluk biyer olsa idi kolaydı verirdim ateşi yakardım rahatca işime bakardım.
ama değil buralar yılan kayniyor

Son düzenleme:

30061977

Engellendi
kayalık ve otluk biyer olsa idi kolaydı verirdim ateşi yakardım rahatca işime bakardım.
hatta daha vahim ini soylıyım akşam arkadaşlarla tarafta oturup tüfekle yılanlara atış talimi yapiyoruz

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bu alanda kilise ve çelmeye yakın yılan işareti olmalı bulgular onu gösteriyor, böyle bir duyum varmı. Birde burada karanlık dere diye tabir edilen biryer olmalı. Selametle kal

30061977

Engellendi
Bu alanda kilise ve çelmeye yakın yılan işareti olmalı bulgular onu gösteriyor, böyle bir duyum varmı. Birde burada karanlık dere diye tabir edilen biryer olmalı. Selametle kal
dere kilise çeşme var ama çeşme ile kilise arasında kaya yok varsada önceden vardır belki kaya olan yerler çay dikilmek için yok edilmiştir. bende yaptım zamanında çünkü. ayrıca kilisenin sağından ve solundan akan derelerde ağaçlık çok olduğundan günün her saati karanlık zatenEkli dosyayı görüntüle 247354Ekli dosyayı görüntüle 247355 kulisinin kalıntılarının az üstüne yaptık

Son düzenleme: