değerli ustalarım yorum yapabilir misiniz rica etsem

riyala

Aktif Üye
kıymetli ustam bırakmadık konuyu lakin her şey arap saçı oldu işaretler araziye seçilmiş gibi her geçen gün yeni bir şeyler çıkıyor.kafam çok karıştı.gelen yorumlar da beklediğim bir cevap var özellikle adam figürlü kaya ile ilgili.ama yeterince yorum gelmedi onunla dürüst olmam gerekirse başka bir sitede kıymetli bir ustanın ozel den yapmış olduğu uyarı beni kitle di. kendisi de yakın zamanda siteye katıldı zaten.yani zihnim yorgunluktan sağlıklı karar veremez hale geldi.tılsım ya da büyü bu arazide yüksek ihtimal var.bunu hissediyorum.hal böyle olunca tedirgin oldum.yakınım profesyonel elinde sağlam bir cihazı olan ekiple iletişim halinde ama 4aydir ne araziye geldiler ne fotoğraf ları inceledikleri sağlam işaret gösterin deyip geçiştiriyor.simdide horasan sivali yeri kirin ates yakin.baca bulun diyorlar anlayacaginiz oyaliyorlar.biz defineci değiliz varsa bir seyler ki ben tarih den bir kesit barindiriyorsa bu topraklar gün yüzüne çıksın.ve kendi içimdeki hesaplaşmalar sona etsin istiyorum.bu belirsizlik profesyonel birileri olmadan bitmeyecek.o nedenle olduğumuz yerde sayiyoruz.biliyorum ki bu cümleden sonra birileri ozel den biz yardımcı oluruz diyecek.lakin olduda.ama niyet lerde belli yani .demem o ki arap saçı olduk çözmeye nerden başlasam onu da bilmiyoruz

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Ustam çözmeye kara kurtun çevresindeki mağarayı bulmakla başlayın. Ya da kurtun solundaki son attığınız mezarla başlayın. İlle birşeyler kendini belli edecektir. Ya da size en kolay gelen yerden başlayın. Selametle

riyala

Aktif Üye
sağolun ustam yorumunuz için teşekkür ederim

riyala

Aktif Üye
bir yığın işaret horasan kapama tuzaklı kaya oyma boşluk vs .bu nedir anlamadım 500 m ya var ya yok . böylesine bir alanda bu kadar emare niçin olur ?sanki adamlar yememiş icmemiş kayalarla ugrasmis.murcunu alan oymuş .ustalarim gerekli yorumlar zaten yapilmis diyeceksiniz biliyorum ama kafam karıştı ışte ne bileyim. normal midir böyle bir arazide bu kadar işaret.her inceleme de farklı bir şey çıkıyor.diyeceksiniz ki hiç bir girişimde bulunmasin ki biz burdan ne söylesek boş haklısınız.işin şöyle bir boyutu var çin hadiseleri benim psişik ruyalarim uyanıkken gördüklerim başımıza bu yerde gelen kazalar gece göğe yükselen ateş kar tutmayan yerler daha ne sayayım .yani ben iyice ne tirstim ustaların.yoksa al eline malzeme ni yokla neyin nesi olabilir diye ama yok ışte korku var ı ya tılsım büyü varsa musallat olunursa diye düşün dur işin yoksa tılsım ya da büyüten bir emin olabilsem .cin den eminim.vaka sayısı fazla çünkü.siz olsanız ne yapardınız

Şirvan

Operatör
riyala tum resimlerine baktım işaret olarak birşey görmedim cihazla bir dolaşın birşeyler bulursanız bir bilgi verir

Yeriniz çok güzel. Benim naçizane fikrim sizin kayalarda gördüğünüz sülıet yada figür yada her neyse bunları belirtmeden gruptaki arkadaşların fikirlerini yada onlarda canlanan fikirleri beklemeniz. Yani demem şu düşüncelerimizi yönlendirmeyin. Ama herkesin gördüklerini yada düşüncelerini kendi gorduklerinizle birleştirip ortaya çıkacak resmi bekleyin. Bir nevi yap boz gibi. Allah rizkinizi arttirsin. Bir cubuk taraması size fazlası ile yetecektir.

Shekiller

Aktif Üye
kıymetli ustam bırakmadık konuyu lakin her şey arap saçı oldu işaretler araziye seçilmiş gibi her geçen gün yeni bir şeyler çıkıyor.kafam çok karıştı.gelen yorumlar da beklediğim bir cevap var özellikle adam figürlü kaya ile ilgili.ama yeterince yorum gelmedi onunla dürüst olmam gerekirse başka bir sitede kıymetli bir ustanın ozel den yapmış olduğu uyarı beni kitle di. kendisi de yakın zamanda siteye katıldı zaten.yani zihnim yorgunluktan sağlıklı karar veremez hale geldi.tılsım ya da büyü bu arazide yüksek ihtimal var.bunu hissediyorum.hal böyle olunca tedirgin oldum.yakınım profesyonel elinde sağlam bir cihazı olan ekiple iletişim halinde ama 4aydir ne araziye geldiler ne fotoğraf ları inceledikleri sağlam işaret gösterin deyip geçiştiriyor.simdide horasan sivali yeri kirin ates yakin.baca bulun diyorlar anlayacaginiz oyaliyorlar.biz defineci değiliz varsa bir seyler ki ben tarih den bir kesit barindiriyorsa bu topraklar gün yüzüne çıksın.ve kendi içimdeki hesaplaşmalar sona etsin istiyorum.bu belirsizlik profesyonel birileri olmadan bitmeyecek.o nedenle olduğumuz yerde sayiyoruz.biliyorum ki bu cümleden sonra birileri ozel den biz yardımcı oluruz diyecek.lakin olduda.ama niyet lerde belli yani .demem o ki arap saçı olduk çözmeye nerden başlasam onu da bilmiyoruz
Hayirlisi olmasi dilegi ile nacizane ustadlarimin izni ile bir kac sey solemek istiyorum yeriniz guzel bir yer belirti isaret cok lakin sizin yazdiklarinizida okudum bence ilk once siz burayla ne yapmak istiyorsunuz onu bir netlestirin ruyalarinizi bulmaya calisiyorsunuz yoksa kayalarin ustunde emareleri olan yerleri mi? Kayalar uzerindeki isaretleri ariyorsaniz kurtun oldugu yerden ya da aslanin oldugu yerden ustadlarimin yol gostermesi ile bismillah diyin baslayin gerisi gelicektir inseallah tilsimli ise belli eder zaten birakirsiniz ozaman ruyalarinizda aydinliga kavusur hem madem definecide degilsiniz kapatir gecersiniz tum soru isaretlerini aklinizdakini hakkinizda herseyin hayirlisi inseallah

riyala

Aktif Üye
orası benim baba koyum. aynı ıldeyim .yer şehir merkezinde bir köy ben baska bir ilcede yasiyorum ustam.

riyala

Aktif Üye
kıymetli ustaların yorumlarının için teşekkür ederim.fikirleriniz benim için çok kıymetli Allah razı olsun hepinizden